anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost prace serwisowe - Baza Danych Trucker i SZOP - przerwa techniczna - 21-22.06.2020

kostas11
#21 Demiurg#

Popakować wcześniej paczki 🙂

Informujemy, że w dniu 21.06.2020 od godziny 18:30 do godziny 2:30 dnia następnego planujemy prace serwisowe związane z bazą danych naszych systemów informatycznych. Są one podyktowane troską o niezawodność naszych systemów informatycznych i wygodą naszych Klientów. Podczas prac nastąpi 8 godzinna niedostępność poniższych usług:

System obsługi Paczkomatów:

  • tworzenie, opłacanie i generowanie przesyłek Paczkomatowych oraz Kurier Standard przez integrację oraz Managera Paczek;
  • tworzenie, opłacanie i generowanie przesyłek przez ShipX (ApiX);
  • korzystanie z Szybkich Nadań i Szybkich Zwrotów;
  • generowanie kodów zwrotów dla przesyłek Allegro i dla Szybkich Zwrotów;
  • wysyłanie komunikatów sms/email do klientów m.in. dotyczących kodów odbioru dla paczek;
  • wyświetlanie aktualnych statusów paczek, Paczkomatów i POK na stronie www i na innych platformach, jak Allegro, aplikacja mobilna i WebTrucker;
  • nadawanie przesyłek paczkomatowych w Paczkomatach i POP;
  • możliwość nadawania paczek bez etykiety;
  • opłacanie paczek za pobraniem za pomocą PayByLink;

System logistyczny:

  • opóźnienie w przekazywaniu statusów paczek kurierskich oraz statusów z urządzeń mobilnych;
  • przekierowywanie paczek kurierskich;
  • tworzenie, opłacanie i generowanie etykiet dla przesyłek kurierskich przez API i WebTrucker – http://kurier.inpost.pl
  • utrudnienia w tworzeniu, generowaniu i zapisywaniu zdarzeń w aplikacji WebTrucker;

Odbiór paczek umieszczonych w Paczkomatach przed rozpoczęciem prac, a także nadawanie paczek z wygenerowaną etykietą będą cały czas możliwe. Paczki o odpowiednim statusie będą mogły być umieszczane z wykorzystaniem ekranu Paczkomatu.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

mdrogeria
#21 Demiurg#

NIEDZIELA WIECZÓR , NOC ....?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Czyli od poniedziałku rano będzie masakra. Na pewno coś namieszają 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

NA WSZELKI WYPADEK TRZEBA WYDŁUŻYĆ CZAS WYSYŁKI , ALE Z DOŚWIADCZENIA INPOST RACZEJ SZYBKO REAGUJE NA NIEDOCIĄGNIĘCIA SYSTEMOWE 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas to nie poczta że po aktualizacji i zmianach kolejny cały dzień poprawiają co spaprali 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kostas11     Masz rację. To nie PP. Ale np w tym tygodniu z generowaniem etykiet przez API mieli kłopoty i to dwa dni. Nie narzekam, bo generalnie ich lubię ale mały strach będzie 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 Posługując się cudzym tekstem warto wziąć go w cudzysłów lub napisać kursywą. Podpisujesz się pod nim, a nie jesteś autorem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

OJOJJJJJ  NIE BĄDŹ TAKI SZCZEGÓŁOWY 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria A Ty wyłącz tego capsa, bo czytać się nie da 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Z RACJI WIEKU SŁABO WIDZĘ NIE CHCĘ NAWALIĆ BŁĘDÓW

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 wybacz, następnym razem się poprawię 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 Mam nadzieję, bo od początku swej bytności tutaj walisz teksty z Pomocy, redagowane przez pracowników Allegro, jak własne 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 wiem i dalej będę tak robił 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Skąd Ty w ogóle tę informację wyrwałeś? Bo ani na stronie inpostu nic nie ma, ani w apce inpostu żadnej informacji nie było, nawet mejla nie napisali z uprzedzeniem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere   Masz to w tytule- Baza danych itd

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Nie mam pojęcia czym jest "Baza Danych Trucker i SZOP". Nie mam też pojęcia, dlaczego tego komunikatu nie ma na stronie głównej inpostu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere Wpisz tą frazę w google i już wiesz. Baza Danych Trucker i SZOP. A dla czego nie ma na stronie inpostu??- no nie ma.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Już wcześniej to zrobiłem szukając tego komunikatu i gugiel tak ładnie to zindeksował, że pierwszy wynik w wyszukiwaniu, to temat w którym właśnie dyskutujemy o indolencji inpostu😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  Wszedłem tutaj i na górze jest taka czerwona krecha z informacją.

https://inpost.pl/kontakt?fulltext=&page=2

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Chyba to wrzucili w ciągu ostatniej godziny, bo wcześniej jakoś nie wdziałem tego paseczka o szerokości centymetra z hakiem. Oczywiście żadnego linka w nim żeby sobie przypadkiem człowiek nie sprawdził konkretów.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów