anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak liczony - dokładnie - jest czas na wydanie decyzji reklamacyjnej?

popazan
#9 Pomysłodawca#

mamy taką zagwozdkę:

klient zakłada dyskusję 6 maja - dokładnie o godzinie 15.30

w międzyczasie przychodzi informacja, żeby wydać decyzję reklamacyjną, która MIJA 20 maja;

decyzja została wydana 20 maja rano o 8.30 - chyba zgodnie z terminem, 20 maja jeszcze nie minął? 🙂

doradca albo bot uznał, że nie została wydana w terminie i zostaje uznana;

wg mnie jeśli miałaby nawet minąć 20 maja, to dopiero o godzinie 15.30 - czyli o godzinie założenia dyskusji; choć według mnie, skoro mija 20 maja, to czas jest do końca 20 maja?

do kiedy jest czas w tej sytuacji na wydanie bo zgłupieliśmy: do końca 19 maja, do 20 maja do 15.30 (godziny założenia dyskusji) czy do końca 20 maja 😉

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@popazan liczą się pełne dni. Czyli czas biegnie od północy następnego dnia złożenia reklamacji.

oznacz moderatorów

popazan
#9 Pomysłodawca#

no niby tak, czyli została wydana w terminie? czas był do końca 20 maja? bo już zgłupiałem całkowicie - 

oznacz moderatorów

popazan
#9 Pomysłodawca#

i jeszcze inaczej - bardziej prosto i zrozumiale, żebym i ja zrozumiał 🙂 

jeśli w międzyczasie w trakcie dyskusji sami przysłali przypominajkę, że decyzja mija 20 maja, to ostatnim dniem na wydanie decyzji był 20 maja - cały dzień do godziny 23.59? 🙂 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Decyzja powinna zostać wydana do końca 21 mają

W dyskusji przypominają boty. Napis, że ramy czasowe dyskusji nie są równoznaczne z ramami czasowymi przepisów prawa.

oznacz moderatorów