anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zrezygnować z opcji dostaw przez UPS i zmienić to na DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
sklepniebowgebie
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sklepniebowgebie Cześć 🙂 Takiej zmiany dokonasz w zakładce Ustawienia dostawy. W części Cenniki dostaw możesz wskazać jakie metody dostawy udostępniasz, jakie są ich koszty itp. 

Cenniki dostaw dla ofert możesz grupowo zmienić w zakładce Moje oferty.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sklepniebowgebie
#8 Zapaleniec#

Problem polega na tym, że jak wchodzę w Moje oferty i wybieram ,,wszystko" , następnie robię ,,zaznacz wszystko" , później ,,edytuj" i ,,cennik dostaw" to wyświetla mi się informacja ,,zmieniasz cennik w 120 ofertach" a ja mam około 1000 ofert. Gdzie robię błąd?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sklepniebowgebie Jeśli chcesz zmienić cennik w około 1000 ofert, to skorzystaj z edycji pliku z ofertami. Dzięki temu będziesz mógł edytować jednocześnie nawet do 10 tysięcy ofert. Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/plik-z-ofertami-jak-go... 

Dodatkowo opcja zmiany cennika w zakładce Moje oferty jest możliwa tylko w ofertach z kup teraz i w licytacjach, ale tylko tych, w których nie ma jeszcze żadnego licytującego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
szataskrzata_pl
#9 Pomysłodawca#

Jeśli we wszystkich ofertach masz ten sam cennik dostaw, a tak wynika z Twojej wypowiedzi, nie twórz nowego cennika, tylko edytuj poprzedni. Wtedy wszystkie oferty do których przypisany był cennik powinny się zaktualizować.

oznacz moderatorów