anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak moge pomóc innemu użytkownikowi, aby odblokować mu konto?

kocham-cd
#7 Wielbiciel#

Witam, 

zacznę szczerze ...zawałiłam przez chorobę swoje konto. 

Allegro zablokowało mi sprzedaż....rozumiem to działanie ,...na koncie firmowym  też. 

Ale facet u ktorego wynajmuje czesc domu nie zawinił 

a jemu tez zablokowano...

jak moge mu pomoc?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@kocham-cd Niestety, tylko pingpong przez Kontakt Allegro i odpowiadanie na ich emaile. Czasem wymaga to od Ciebie duzego wysiłku ( był tu wątek o kontakcie z byłym pracodawcą z którym ktoś miał pod górkę) - ale jest szansa na odblokowanie. Tutaj niestety nikt Ci nie pomoże - bo nie ma takiej możliwości. Tylko kontakt i odpisywanie na ich emaile.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kocham-cd Tak to działa, blokują wszystko. Musisz wyjaśniać to z Allegro:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów

kocham-cd
#7 Wielbiciel#

niestety .. wg pomocy allegro jest zapis:

"Jeśli z naszych danych systemowych wynika, że kilka osób regularnie i niezależnie od siebie korzystających z Allegro jest ze sobą powiązanych (poprzez nazwisko, adres domowy bądź adres IP komputera), a zdarzy się, że jedna z nich złamie nasze zasady i jej konto zostanie zawieszone, nie blokujemy automatycznie kont pozostałych osób."

 

A mimo to zrobili blokode....co   do linka to pisze od paru dni...

jestem umowiona z klientem na zwrot np. w poniedziałek a allegro nie obchodzi to...tylko dopiero po zwrocie...mam da znac i tak ze wszystkim... czyli kolejne dni przeciagniete .to jest jakies koło kręcące  się wkoło...

zaraz kolejni mi sie wycofaja bo co ktos napisze zapytanie ...to mu wstawiaja info ze konto zablokowane...maja prawo do zwrotu...itd. juz mi kolejni przez to dzwonia i rezygnuja..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kocham-cd Z postu tu pisanych, to niestety blokują, rozumiem zdenerwowanie, ale my ci nie odblokujemy.

oznacz moderatorów

kocham-cd
#7 Wielbiciel#

wiem... 😉 

i nie chodzi mio moje konto....tylko  myślałam ze ktos moze miał podbnie, że osoba niewinna została zablokowana. 

I ze podpowie co zrobić

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kocham-cd  Tylko przez kontakt z Allegro i wyjaśnienie. A sytuacje podobne były tu opisywane wielokrotnie.

oznacz moderatorów