anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać wiele przesyłek UPS przez Wysyłam z Allegro ?

light-rope-led
#8 Zapaleniec#

Jak nadać wiele przesyłek UPS przez Wysyłam z Allegro? chodzi o UPS, dotąd etykiety generowalo się wszystkie naraz -od wczoraj jest nowe narzędzie Nadaj przesyłkę i nie wiadomo gdzie szukać tych przygotowanych paczek aby hurtem wydrukować listy, można generować pojedynczo, ale chodzi mi o większą ilość, czy ktoś może podpowiedzieć jak to zrobić ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

niko2314
#8 Zapaleniec#

to jest tak jak z tym Polskim Ładem, niby ułatwienie, ale jeszcze nie wiadomo jak to zrobić, dobrze że jest jeszcze możliwość wyboru starej wersji, bo ta nowa to jakaś kompletna klapa

oznacz moderatorów

DomekNatury
#8 Zapaleniec#

To jest dramat generalnie...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@light-rope-led aby wygenerować więcej, niż jedną etykietę dla danego zamówienia, kliknij proszę [dodaj kolejną przesyłkę w tym zamówieniu] i uzupełnij szczegóły kolejnych paczek. 
W dolnej części Formularza nadawczego kliknij [zapisz przesyłki]. Przeniesiemy Cię do strony podsumowania zamówienia. Po sprawdzeniu, czy informacje na temat zamówienia się zgadzają, możesz wybrać:
-  [Zapisz na później], aby nadać przesyłkę później. Możesz wrócić do nadawania w każdej chwili (w zakładce Zamówienia, rozwiijając listę filtrów ze statusem zamówienia i wybierając status: do wysłania) 
- [podsumowanie], aby przejść na kolejną stronę i wybrać dzień oraz godzinę, w których możesz przekazać przesyłki kurierowi. Możesz też wybrać opcję bez podjazdu kuriera.

Jeśli chcesz utworzyć grupowo etykiety dla wielu zamówień, możesz to zrobić dla maksymalnie 20 zamówień.  W zakładce Zamówienia wybierz te, dla których chcesz utworzyć przesyłki. Możesz zaznaczyć 20 zamówień. Kliknij [nadaj wiele] na dole ekranu. 
Na stronie formularza nadania uzupełnij dane pierwszej przesyłki, a następnie wybierz [zapisz przesyłki] na dole formularza, aby automatycznie przejść do karty z kolejnym zamówieniem. I tak samo dla pozostałych zamówień. 
Gdy dodasz już wszystkie przesyłki dla wszystkich zamówień, kliknij [zapisz przesyłki] na samym dole strony. Przeniesiemy Cię na stronę, na której zobaczysz podsumowanie zamówienia. Tam kliknij proszę [podsumowanie]. 
Wybierasz datę i godzinę, w której możesz przekazać przesyłki kurierowi lub wybrać opcję [bez podjazdu kuriera]. Następnie kliknij przycisk [zamawiam] na dole strony i [pobierz etykiety]. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów