anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak po raz drugi wystawić wniosek o zwrot prowizji?

KubaGruntkowski
#1 Nowicjusz#

Po sprzedaniu przedmiotu wystawiłem wniosek o zwrot prowizji po czym skontaktował się ze mną kupujący który powiedział że możliwe jest oszustwo w ten sposób i żebym go anulował. Poinformował mnie również że mogę poprosić o zwrot prowizji ponownie po tym jak odbierze paczkę. Paczka została przez niego dzisiaj odebrana, jest zadowolony i twierdzi, że teraz mogę ponownie wystawić ten wniosek. Jednak kiedy próbuję to zrobić wyświetla się komunikat "DLA TEJ POZYCJI ISTNIEJE JUŻ WNIOSEK O RABAT TRANSAKCYJNY (ZWROT PROWIZJI). STATUS WNIOSKU SPRAWDZISZ W ZAKŁADCE ZŁOŻONE WNIOSKI" kiedy wejdę jednak w ten link "złożone wnioski" wyświetla się komunikat "STATUS WNIOSKU WYCOFANY". Co zrobic by odzyskać te niemałe dla mnie pieniądze?image.pngimage.png

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@KubaGruntkowski

 Skoro sprzedałeś przedmiot, wysłałeś go i kupujący do tego jest zadowolony to prowizję należy zapłacić 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie bardzo rozumiem, skoro sprzedałeś to zwrotu prowizji nie ma, ale wniosek możesz złożyć tu: https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów