anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak się skontaktować telefonicznie z biurem allegro

tygrys1236
#9 Pomysłodawca#

Jak w temacie, proszę o numer kontaktowy do doradcy.W serwisie jest opcja kontaktu telef. jest nieaktywna.Od wczoraj nikt nie reaguje na moje zgłoszenia.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tygrys1236 nie ma numeru telefonicznego Doradcy, kontakt telefoniczny jest możliwy poprzez formularz i wybranie opcji "zamów rozmowę telefoniczną". Sprawdziłam to przed chwilą i można wybrać tę opcję, natomiast nie w każdym dziale "ścieżce kontaktu" jest dostępna. 
Jeśli chodzi o blokadę wynikającą z braku weryfikacji u operatora płatności to poczekaj proszę  na naszą odpowiedź w sprawie nr 34778184. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika czyli .... ,, 2 razy w rynnę i raz w parpet ,,

Udał się urlop ?🥀

oznacz moderatorów

tygrys1236
#9 Pomysłodawca#

Przeglądnęłam większość kategorii zarówno dla kupującego jak i sprzedawcy i nie znalazłam aktywnej opcji zamówienia rozmowy telefonicznej. W takim razie proszę o wskazanie w której kategorii mogła Pani wybrać tę opcję? To jest nie pojętne aby był tak bardzo utrudniony i utajniony kontakt z wami. Chronicie swój nr telefonu a ode mnie wymagacie newralgiczne dane wraz ze skanem dokumentu tożsamości. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tygrys1236 bardzo proszę, mogłam wybrać opcję zamówienia rozmowy telefonicznej np.  w kategorii: Sprzedaję > Allegro Finanse > Konfiguracja konta do wypłat

la_nika_0-1689872811424.png

Tutaj bezpośredni link. 

@mdrogeria tak, dziękuję! Miło, że pytasz 🌼

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

tygrys1236
#9 Pomysłodawca#

Nieźle trzeba się nagimnastykować aby trafić sugerując się ścieżką kategorii. Dziękuję za link, było szybciej .A teraz mała ciekawostka- trick-w rubryce treść trzeba wpisać magiczne słowo blokada aby wyświetliła się opcja zamówienia rozmowy. Bez tego mamy tylko wybór drogą mailową. I jak tu nie stracić cierpliwości do was. Mam nadzieję że rozmowa na żywo nie będzie tak zagmatwana.

oznacz moderatorów

tygrys1236
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie wiele wniosła dzisiejsza rozmowa, pani z linii obsługuje tylko kupujących a przełączyć do odpowiedniego dla mnie działu się nie udało. Następny kontakt poniedziałek, no zobaczymy ile to jeszcze potrwa i z jakim efektem.

oznacz moderatorów