anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to możliwe, że jest firma (ponad 14 lat) na Allegro, która nie ma nawet jednego komentarza ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
jsvideo
#10 Popularyzator#

Chcę dokonać zakupu w firmie esprinter, ale mam wątpliwości, bo firma nie ma ani jednego komentarza czy oceny.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
CosplayCraft
#9 Pomysłodawca#

Możliwe, że dopiero zaczęli sprzedaż, a wcześniej używali tego konta tylko do zakupów? 

oznacz moderatorów
jsvideo
#10 Popularyzator#

Twierdzą, że ludziom nie chce się oceniać mimo ciągłej sprzedaży

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Ocenę zostawia obecnie ok 10% max kupujących

oznacz moderatorów
OptimumCreation
#10 Popularyzator#

Bo to prawda. Przy kilku pierwszych sprzedażach "żebrałem" o oceny, ale później zrezygnowałem, bo to jednak nie ma sensu. Mam stałego kupującego, minimum raz w miesiącu robi zakupy. Poprosiłem o ocenę i nic. Inna sprawa odnosi się do tego co się sprzedaje. Przy drobnicy i niskich cenach chyba łatwiej się zbiera oceny, niż przy produktach droższych i niezbyt popularnych

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@jsvideo komentarze po roku znikają mogli mieć przerwę w sprzedaży na allegro

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Przy dużej sprzedaży drobnicy raczej nie. Przy małej, a droższych rzeczy możliwe. Raczej to jednak wygląda na przerwę w sprzedaży. Ewentualnie korzystanie z kilku kont na zmianę. 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@az1rael komentarze wystawia mniej niż 5% kupujących zadowolonych i 100% niezadowolonych

@AnnaG-Antyki mamy aktywne drugie konto na allegro z 20 letnią ciągłą sprzedażą i od 3 miesięcy nie otrzymaliśmy żadnego komentarza

@jsvideo w jednym masz rację - co jest ważniejsze opinie czy podanie ile transakcji miał sprzedający?

oznacz moderatorów
OptimumCreation
#10 Popularyzator#

Normalna sprawa. Ja też mam długo konto, jednak początkowo używałem tylko do zakupów, od jakiegoś czasu sprzedaję. Mam mało ocen, tzw. 11% kupujących ją wystawiło. Na pierwszą ocenę czekałem trochę czasu

oznacz moderatorów