anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić odbiór z innego miejsca niż siedziba firmy palety z DHL przez panel allegro?

CERAMIK-STUDIO
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

mamy dwa zakłady. Na jeden z nich wystawiane są faktury z drugiego miejsca odbierane są palety. Jak mogę to ustawić w panelu allegro? Na tę chwilę zmianę nadawcy mam zablokowane (nic nie mogę wpisać ) i automatycznie kurier dostaje informację o odbiorze przesyłki pod złym adresem.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CERAMIK-STUDIO Cześć. 🙂 Dodaj drugi adres w książce adresowej w ustawieniach zakładki Zamówienia (czyli tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CERAMIK-STUDIO
#7 Wielbiciel#

Niestety ustawione mam jako domyślny poprawny adres, a przy generowaniu przesyłki automatyczny wskakuje mi zły.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CERAMIK-STUDIO Nie widzisz opcji wyboru zmiany adresu do przekazania?

ko_alka_0-1675348626678.png

Czy nadajesz paczki przez Wysyłam z Allegro? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CERAMIK-STUDIO
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

niestety nie mogę nadać palety z poziomu allegro. Nie mam opcji " nadaj przesyłkę".

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CERAMIK-STUDIO Jeśli przesyłka jest już zamówiona, nie można zmienić miejsca podjazdu kuriera po jej odbiór. Takie informacje trzeba wskazać jeszcze na etapie zamawiania — w polu Nadawca.

Zamówienie metodą Allegro DHL Palety nie jest wspierane przez narzędzie Wysyłam z Allegro i dlatego nie ma przycisku Nadaj przesyłkę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CERAMIK-STUDIO
#7 Wielbiciel#

Więc w jaki sposób mam nadać przesyłkę? Zalogowałam się na stronie DHL ale tam, automatycznie wprowadza mi dane ze złym adresem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CERAMIK-STUDIO Musisz nadać paczkę poza Allegro. Jeśli potrzebujesz pomocy, to skontaktuj się bezpośrednio z DHL: https://www.dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/obsluga/kontakt.html 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CERAMIK-STUDIO
#7 Wielbiciel#

Niestety tam każda Pani podpowiada coś innego i kierują do allegro. Spróbuję jeszcze raz się z Nimi skontaktować.

oznacz moderatorów