anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zablokować możliwość zwrotu towaru przez formularz allegro

993store
#8 Zapaleniec#

Witam, 

sprzedaję na allegro jako osoba prywatna.

chlałbym zablokować możliwość zwrotu towaru przez formularz allegro.

Sprzedałem ostatnio  dwie części do ekspresu do kawy. podczas wystawiana zahaczyłem że  możliwość zwrotu jest ograniczona. Tak aby kupujący nie mógł zwrócić towaru.

Kupujący zgłosił zwrot  w formularzu zaznaczył ze towar jest wadliwy i go zwraca , A w opisie dopisał ze towar jest ok ale zwraca na postawie zwrotu konsumenckiego bez poddawania przyczyny.

musiałem ponieść koszty nadania tej przesyłki które nie zostaną mi zwrócone 

Nie prowadzę wypożyczalni części i chce zablokować możliwość takich zwrotów.

Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

A po co odbierasz zwrot? jak wszystko jest opisane w ofercie że nie ma zwrotu to kupujący to widzi więc cos jest nie tak! Kupujący zgłosił zwrot  w formularzu zaznaczył ze towar jest wadliwy i go zwraca, czyli jakby składał reklamację, więc ją odrzuć i wezwij do odebrania towaru.

oznacz moderatorów

993store
#8 Zapaleniec#

byłem dziś w pracy do 19 jak wróciłem zobaczyłem paczkę na schodach.

Żeby nie odebrać paczki musiałby zadzwonić wcześniej do kuriera i powiedzieć żeby wpisał odmowe przyjęcia. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@993store Cześć. 🙂 Jeśli nie chcesz przyjmować zwrotów, to musisz wyłączyć Allegro Smart! w ofertach wystawionych na allegro.pl

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No tak ale nie wszystkie oferty mają Smarta więc....🤔

oznacz moderatorów

993store
#8 Zapaleniec#

Jest jakaś opcja w ustawieniach żeby wyłączyć ? czy muszę zmienić cenni dostaw tak aby nie kwalifikować się do smart?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zmienić cenniki albo coś co zabierze Ci smarta, jakość, negatyw itd.😊

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@993store Możesz zmienić cennik dostaw lub napisać do nas tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt i wyrazić zgodę na wyłączenie smarta w Twoich ofertach 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

993store
#8 Zapaleniec#

Zmieniłem cennik dostaw.  Wybrałem opcje z sekcji "Odbiór w punkcie (umowa własna)". Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

Client:115182463
#7 Wielbiciel#

Jak coś nie bój się zwrotu produktu, ponieważ jak sprzedajesz rzecz która mało się zwraca, a przeważnie takie najbardziej zwrotne produkty to odzież i obuwie. Wracając do odpowiedzi to wchodzisz moja sprzedaż i póżniej wchodzisz sprzedaż, wchodzisz w ustawienia sprzedaży i tam jest warunki zwrotów klikasz i usuwasz zwroty  

oznacz moderatorów

993store
#8 Zapaleniec#

W tej ofercie maiłem zwrot ograniczony, i myślałem, że nie da się zwrócić. Lecz kupujący kiedy nie maił opcji "zwrot bez podawania przyczyny", to wybrał zwrot z tytułu reklamacji. 

W piątek dostałem informacje ze kupujący zgłasza zwrot  z opisem "Powód (reklamacja): brakujący element  (Chce zwrócić towar zgodnie z 14to dniowym okresem na zwrot.)".

A dziś paczka paczka jest już u mnie 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Jak na zwykłym masz Smarta , udostępniasz zwroty. Warunek Smarta.

oznacz moderatorów