anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zapłacić za kilka przedmiotów z poziomu zakładki Kupione?

MAMY ROZWIĄZANIE!
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

Trza mi wiedzy 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
kostas11
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 teraz się zmienił panel 🙂 klikamy zaznacz - pojawią się okienka przy produktach aukcjach, licytacjach nie opłaconych, zaznaczamy i na dole opłać się podświetli 😄

@dab4ma teraz troszku poukrywali 

zazn.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 Kupujący na tym portalu to całkiem zgłupieją od tych cudactw.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Dlatego jesteście WY cudowni zawsze obecni i chętni do pomocy stali bywalcy 

!!! Allegro Gadane !!!

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  nie wiem po co zlikwidowali okienka do zaznaczenia i trzeba je wywołać przyciskiem zaznacz ? to powinno być domyślnie aktywne !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 Przecież tu nigdy (!) żadna zmiana nie była po to, by ułatwić, tylko po to by utrudnić. Mnie już nic nie zdziwi 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@WREDZIA-W1 

Ja to chyba wyjątkowo bystry (jak woda w kiblu ;] jestem, bo szybko się w tym odnalazłem. No i zawsze* można wrócić do starego widoku. A dodatkowe opcje sortowania widziałaś ? Nie wszystko jest gorzej 🙂

* do czasu jak wyłączą

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@cookie000 Odnajdzie się ten, kto jest na Allegro codziennie, a jak i tak czegoś nie wie, to wie gdzie zapytać. Okazjonalni kupujący są tu w czarnej doopie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@WREDZIA-W1 

Możliwe. Wchodząc na lokalnie też kompletnie nie byłem "u siebie" mając przyzwyczajenia z allegro. Nawet długo myślałem, że nie da się inaczej, niż wystawiać na lokalnie.

To allegro ma wgląd na to ile zapytań wywołują ich zmiany. Ja już radziłem co z tym nowym "interfejsem" zrobić:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/smart-dla-kupuj%C4%85cych/jak-po%C5%82%C4%85czy%C4%87-kilka-produk...

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@cookie000 Myślisz że jak długo będzie stary widok? Co do sortowania, to działa u Ciebie jakieś inne niż "wszystkie"? Bo u mnie po kliknięciu czegokolwiek innego niż "wszystkie" wyświetla się info "Brak zakupów spełniających wybrane kryteria".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@Knowhere 

Odpowiadając na pierwsze pytanie: szybko zniknie (chyba mają wgląd ile osób korzysta z nowego rozwiązania i potem wyłączają; msniezek chyba o takich sprawach czasami pisał).

A jeśli chodzi o drugie: hmmm, u mnie działa jak trzeba - jeśli spełnia warunki dla danej opcji.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Ja pierniczę, co za mózg przeniósł przycisk "zaznacz" na przeciwną stronę (skoro w starej wersji jest, intuicyjnie, tuż nad ptaszkami poszczególnych zamówień)? Dodatkowo teraz trzeba kliknąć 2 razy (zamiast 1 raz) - najpierw w "zaznacz", a następnie w "zaznacz wszystkie" na dolnej belce.
Czy każde grzebanie przy zakładkach w allegro musi się kończyć zwiększoną ilością kliknięć celem osiągnięcia tych samych efektów, co przed "poprawkami" i "optymalizacjami"? Czy w ten sposób allegro chce zwiększyć w statystykach średni czas przebywania użytkownika na stronie, żeby marketingowcy mieli czym się chwalić? Czy pracownicy zajmujący się UI/UX w allegro znają pojęcie pamięci mięśniowej? A może po prostu w tym dziale zatrudnione są przedszkolaki, które dopiero uczą się rysować?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
SABBATH-67
#7 Wielbiciel#

jest ok

oznacz moderatorów