anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrobić zwrot wpłaty kupującemu, jeśli środki zostały już przelane na konto mojego banku?

springsox
#1 Nowicjusz#

Chcę zwrócić kupującemu pieniądze, ale środki które wpłacił przez payU zostały, już przelane na moje konto do wypłat i nie mam środków, żeby zrobic zwrot wplaty przez allego. Jak doładować konto, by zwrócić klientowi wpłacone pieniądze?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Vryko
#18 Luminarz#

Nijak, nie da się. Zwróć mu na konto. Albo poczekaj, aż coś wpadnie ze sprzedaży. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@springsox To błąd Allegro który ma być poprawiony... na razie tak jak napisał @Vryko :

1. Poproś o numer konta i zwróć przelewem ze swojego banku na konto w jego banku

2. Poczekaj aż coś sprzedasz ...

ps w razie wystąpienia o zwrot prowizji miej potwierdzenie zwrotu/przelewu. Allegro poprosi o to.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@springsox Konta payU nie da się doładować, możesz przelać z konta w banku, albo przekazem pocztowym na adres.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@springsox Nie musisz doładowywać konta, oddaj normalnie, zwykłym przelewem na jego rachunek bankowy. Gdybyś w razie miał problem ze zwrotem prowizji, złożysz odwołanie i dołączysz dowód zwrotu wpłaty; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów