anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki polecacie aparat do robienia zdjęć?

_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

Doradzcie mi jakiego aparatu używacie do robienia  zdjęc. Nie jestem profesjonalista a chcialbys jakis fajny aparat kupic, podrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mwmonety
#21 Demiurg#

Zależy jaki wielkościowo towar masz do sprzedaży ,jak coś małego to musi być coś z dobrym makro.

oznacz moderatorów

_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

ubrania damskie. Fotografuje na manekinie

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@_fashiOn_lOve_ canon 300d super aparat - zdjęcia pięknej jakości.

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

aparat z każdego smartfonu, mają najniższe ISO f 2.2 czyli najjasniejsze zdjecia..

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@_fashiOn_lOve_ 

Myślę, że najlepszy to będzie aparat  fotograficzny ;D

A tak na serio - parę lat temu kupiłem kieszonkową cyfrówkę Fuji. Teraz jak patrzę to co potrafią zwykłe smartfony w porównaniu do mojego "dedykowanego" do fotografii sprzętu ... Profesjonalne zdjęcia są dla fotografów, a do zwykłej sprzedaży wystarczy współczesny (nawet kilkuletni) telefon, którego obsługa jest banalna, a różnice ciężko wyłapać na zwykłym zdjęciu.

oznacz moderatorów

insekt2
#9 Pomysłodawca#

Odnośnie zdjęć z telefonu, pozwolę się nie zgodzić. Przerabiałem parę telefonów z dość dobrymi aparatami, jednak żaden nie robił nawet zbliżonych zdjęć do lustrzanki czy przyzwoitego bezlusterkowca. Przy zdjęciach produktowych akurat to widać bardziej niż na zdjęciach z wakacji. Zdjęcia z telefonów, mimo całkiem dobrych obiektywów, zawsze będą bardziej "płaskie", ciemniejsze, mniej dokładne. 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Jak to? zdjęcia telefonem?

Chciałem spróbować czy się da, ale nie mogłem go oderwać od ściany.

Ps; samą słuchawką się nie da.

oznacz moderatorów