anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient złożył zamówienie, jest płatność rozpoczęta, zapłacił przelewem tradycyjnym. Co dalej

agdcobra
#8 Zapaleniec#

Klient złożył zamówienie, jest płatność rozpoczęta, zapłacił przelewem tradycyjnym. Co mam zrobić aby zamówienie widniało jako opłacone.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@agdcobra nic nie zrobisz, możesz mieć problem z nadaniem paczki przez allegro, jeden plus po 7 dniach anulują i zwrócą Ci prowizję 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nic albo dojdzie i będziesz mógł druknąć etykietę albo nie dojdzie i wróci tam skąd przyszła. Z takimi przelewami bywają tu problemy. Z tego co pisali klienci gdy byli na tyle mili i informowali o wpłacie to prawidłowo wysłany dochodził w 24h. Ale tylko ze 3x byli tak mili i powiedzieli kiedy wysłali to to takie gdybanie...Przeważnie nigdy nie wiesz czy wysłał czy tylko pobrał dane do przelewu.... Allegro karze do 5 dni czekać. 

Kolega poniżej chyba zrozumiał, ze płatność była bezpośrednio na Twoje konto. Nie jestem pewna które z nas dobrze zrozumiało...

oznacz moderatorów

agdcobra
#8 Zapaleniec#

Pieniądze są na moim koncie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak są środki to musisz wysłać towar kupującemu a środki sobie wypłacić.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@agdcobra 5dni taki przelew może iść, jak się nie zaksięguje to operator płatności się z Tobą skontaktuje i srodki wrócą do Ciebie i oczywiście do zakupu nie dojdzie, możesz takze iść tam skąd był przelew i dowiesz się co się dziej z nim.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A to proste przeskoczy na opłacone to zaczniesz realizować. Przed zamknięciem sklepu zrób prinscreena że nie opłacone do celów sfochowanego kupującego że z jego winy szybko nie będzie

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

Wpłacił na twoje konto czy konto allegro to dwie odrębne sprawy

oznacz moderatorów

agdcobra
#8 Zapaleniec#

Na moje konto.

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

to złóz wniosek o zwrot prowizji ale musisz wysłac paczek na swój koszt bo z allegro nie wyslesz bo nie opłacone zamówienie .I tak wyjdziesz na swoje wysyłając  na swój koszt  bo dostaniesz zwrot prowizji i nie skasują cie za dopłate do smarta

oznacz moderatorów

agdcobra
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, już wszystko w tej sprawie wiem

oznacz moderatorów