anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupujący zarzuca mi brak zwrotu pieniędzy -skutek negatywna ocena

peyol1
#7 Wielbiciel#

witam,

mam problem ponieważ kupujący po zwrocie bez podania przyczyny zarzuca mi brak zwrotu pieniędzy za ten towar i wystawił mi negatywną ocenę podpierając się moją nieuczciwością.wysłałem mu w sms-ie  już kiedyś info iż zwróciłem wpłatę i teraz wysłałem ponownie zrzut ekranu z wpłatą i nic to nie dało,a opinia negatywna wystawiona została.ogółem mam nadzieję ,że allegro coś zrobi z tym i z kupującymi bo my sprzedający w porównaniu do nich nie mamy żadnych praw.pomóżcie 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Camper_Voyager
#9 Pomysłodawca#

Jedyne co możesz zrobić to wysłać potwierdzenie przelewu do kupującego i poprosić o usunięcie. Ewentualnie napisz do Allegro, wyjaśnij sprawę, prześlij potwierdzenia i pokaż im, ze komentarz jest kłamstwem i w 100% mija się z prawdą. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Gdyby kupujący szybko otrzymał zwrot wpłaty, nie byłoby negatywa. Jeśli uważasz, że komentarz narusza zasady Allegro, poproś o jego usunięcie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5...

oznacz moderatorów

peyol1
#7 Wielbiciel#

2 dni po zwrocie towaru przez allegro finanse oddałem kasę,prosiłem i zgłosiłem do allegro .zobaczymy co zrobią

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@peyol1  spytaj się kupującego czy dostał potwierdzenie z Allegro o zwrocie?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

peyol1
#7 Wielbiciel#

niech się już oni  tym zajmą kasę biorą,ja mam dość-olewam te komentarze,dzięki.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@peyol1  Ale na jednym popłynąłeś 😂

GNOIĆ TAKICH ŁYSYCH CWANIAKÓW Z BMW .Sprawą zajmą się pracownicy allegro." Zakup : VW PASSAT B6,B7 GLOSNIK W DRZWI PRZOD

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

peyol1
#7 Wielbiciel#

nie będę  wiecznie pokorny-wiadomo że czasami się coś przydarzy ale nie wiecznie z winy sprzedającego-mam dość tej platformy kroją z każdej strony i nie pomagają,a gosc sie odezwal- może przeczytał moją odp.prawdopodobnie allegro lub bank go dygnął na kasę.pozdrawiam.czy komentarz usunie-olewam i dwójkę na to robię.pozdrawiam

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@peyol1  A w jaki sposób dokonałeś zwrotu? Allegro Finanse czy bezpośrednio z konta bankowego na konto bankowe?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

peyol1
#7 Wielbiciel#

allegro finanse i 2 dni po zwrocie towaru -więc szybko

oznacz moderatorów