anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam ustawiony czas na wysyłkę 2 dni.

arek_er1
#9 Pomysłodawca#

Mam ustawiony czas na wysyłkę 2 dni. Wczoraj po godz. 21 klient kupił, a dzisiaj o 23.59 mija czas na wysyłkę.

Czyli jak jak ktoś kupi za 5 minut północ. to te 5 minut jest zaliczone już jak cały dzień!!!

Naprawdę Allegro potrafi podnieść ciśnienie.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@arek_er1 jak masz dwa dni to wysyłaj drugiego dnia, skrócili Ci czas bo nadawałeś wcześniej 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

arek_er1
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że 2 dni to 48 godzin, a w tym przypadku niecałe 27. Gdyby było liczone 48 godzin to sprawa oczywista.

Wysłałem następnego dnia po 19-stu godzinach do punktu InPost, ale nie zostanie mi to zaliczone, a przecież ustawiłem 2 dni (48h) na wysyłkę. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@arek_er1 czy wszystkie zamówienia wysyłasz w drugi dzień od zamówienia czy szybciej?

oznacz moderatorów

arek_er1
#9 Pomysłodawca#

Zazwyczaj tego samego dnia, ale InPost do paczkomatu, wieczorem po pracy.

W tym przypadku trzeba traktować jako tego samego dnia, bo klient kupił w nocy.

Gdyby w Allegro 2 dni znaczyło 48 godzin, to bym zdążył.

No trudno, muszę ustawić minimum 3 dni, chociaż Allegro i tak będzie pokazywać klientom wcześniej, bo przecież najczęściej wysyłam w 2 dni.

No cóż, mali sprzedawcy są spychani do kibla i w sumie mam teraz większą motywację do zwiększenia budżetu na reklamę własnego sklepu.

oznacz moderatorów

arek_er1
#9 Pomysłodawca#

Obie aukcje  ustawione 2 dni wysyłki, o co tu chodzi?Obie aukcje ustawione 2 dni wysyłki, o co tu chodzi?

oznacz moderatorów