anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje oferty - dziwne działanie

DiKey91
#10 Popularyzator#

Witam od jakiegoś czasu zauważyłem że po wejściu w zakładkę " Moje oferty" nie wyświetla się prawidłowo liczba obserwujących. W dodatku za każdym razem po wejściu w moje oferty trzeba wybierać ilość widocznych ofert 60/120/500/100, domyślnie zaznacza na 20. O ile dobrze pamiętam to wcześniej allegro zapamiętywało to ustawienie, obecnie gubi. Sprawdzałem na innych przeglądarkach + na telefonie - to samo.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

konto zamknięte
Nie dotyczy

@DiKey91, liczba obserwujących jest zmienna, więc trudno stwierdzić czy wyświetla się prawidłowo. Natomiast ilość widocznych, faktycznie, spadła do 20, ale to pewnie nowe usprawnienie dla sprzedajacych😁

oznacz moderatorów

DiKey91
#10 Popularyzator#

Zdaję sobie sprawę że jest zmienna. Problem w tym że na jednym ogłoszeniu widzę "0" a na na kilku poniższych " - " . Wygląda to trochę dziwnie i wcześniej tego nie było.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@DiKey91, no faktycznie, to 0 jest dziwne i niespotykane. Musisz napisać do pomocy Allegro. Sama jestem ciekawa skąd taki kwiatek🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte To kwiatki dla "efki"

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, to sporo wyjaśnia, 😉, ciekawe co jeszcze🤔

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@DiKey91  Statystyki ofert wyświetlane są z ostatnich 30 dni. Minus wyświetlany jest przy "resecie". Jeżeli masz jednego obserwującego i ktoś usunie przedmiot z obserwujących, to zamiast minusa będzie zero. To samo po 30 dniach. Dane na temat wyświetleń i sprzedaży będą Ci spadać.

Domyślnie zaznaczane jest 60 ofert, bo wyszukiwarka działa wolno jak nie powiem co przy większej ilości 🙂

oznacz moderatorów