anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywne opinie - jak to zrobić z głową, aby zaszkodzić konkurencji i nie dać się złapać

EB_95
#2 Obserwator#

Witam,

zbieram pomysły, jak to zrobić, aby wystawić negatywną opinię konkurencji (mają mało albo wcale) i nie dać się wykryć przez Allegro.

Zbieranie pomysłów nie ma na celu ich wykorzystania, ale próbę znalezienia słabych punktów.

O czym trzeba pamiętać i jak ewentualnie wykryć. Na co zwrócić uwagę, gdy mamy podejrzenia, że "przypadkowa' opinia nie wcale taka przypadkowa.

 

Zapraszam do dyskusji.

 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

po mojemu jest przypadkowa , zwyczajnie produkt nie zadziałał .

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

SZALESTWO RUJNOWAC KOMUS KONTA DZY MAM PUNKTY CZY NIE MA

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Dawaj na nasze!

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@EB_95 na tym forum nikogo ban nie świerzbi by dywagując na ten tamat takiego załapać chociaż z tego co widziałem jak ten upośledzony system opinii to bez trudu ktoś obrotny by mógł zarabiać na poprawianiu pozytywami sprzedawcom statystyk robiąc to ze smartem zgodnie z regulaminem 

oznacz moderatorów

EB_95
#2 Obserwator#

przemyślenia na tematy, o których myśleć nie należy może się skończyć różnie. i tak bywa.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@EB_95  Przecież metoda jest znana, prosta, bezpieczna -  trzeba wynająć "słupa".

Ja rozumiem że to jest nieuczciwe, nieetyczne, ale uważam że kazda metoda tępienia, ośmieszania systemu komentarzy jest godna poparcia  zwłaszcza systemu w tej formie w jakiej jest obecnie.

oznacz moderatorów