anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie jestem w stanie rozliczyć się z allegro, moje konto zostało powiązane

MAMY ROZWIĄZANIE!
GundalfNP
#3 Debiutant#

Próbując rozliczyć się z allegro otrzymuję taką wiadomość. O dziwo gdy niedawno sprzedałem przedmiot, to normalnie mogłem to zrobić, nic nie zmieniałem na koncie, z żadnym innym nie łączyłem, to jest moje jedyne. Nie wiem jak mam teraz zapłacić allegro, jakieś sugestie?

 

Bez tytułu.png

 

oznacz moderatorów
65 ODPOWIEDZI 65
LEW433
#21 Demiurg#

To spróbuj wyczyścić przeglądarkę.

oznacz moderatorów
wojrrek
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu (54).png

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@wojrrek Obrazka nie widzimy ale spróbuj sposobu @_Likos_ 

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@wojrrek  spróbój sie zalogować w trybie incognito. Podobno pomaga.

oznacz moderatorów
wojrrek
#8 Zapaleniec#

w trybie incognito przeglądarki?

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

wojrrek tak

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, przeglądarki, naciśnij Ctrl + Shift + N.

oznacz moderatorów
wojrrek
#8 Zapaleniec#

Ok wszystko działa dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów
favorit91
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ 

Dzisiaj łaskawie zlitował się tryb incognito przeglądarki Chrome i płatność dokonana 😎

Niestety na telefonie w aplikacji Allegro Sprzedaż dalej nie mogę wykonać tej czynności...

oznacz moderatorów
TwojZaufany
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem mam nadzieje ze szybko się rozwiąże bo trochę się tym denerwuje

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy, a jakiś komunikat?

oznacz moderatorów
GundalfNP
#3 Debiutant#

Przepraszam, myślałem że widać, pierwszy raz używam społeczności allegro. Przycisk "zapłać" jest szary, i na żółto wyświetla się informacja "Jesteś na koncie powiązanym, na którym nie możesz jeszcze prowadzić operacji finansowych. Aby to zrobić, zaloguj się na to konto bezpośrednio"

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Za mała kwota, jeżeli kwota jest niższa niż 10zł, czekaj na prośbę od Allegro o uregulowanie zapłaty:https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/rachunek-biezace-saldo-i-wplata/jak-czesto-trzeba-oplacac...

oznacz moderatorów
agata19802
#9 Pomysłodawca#

u mnie jest do zapłaty ponad 100 zl i mam ten sam problem i ten sam komunikat 

''Jesteś na koncie powiązanym, na którym nie możesz jeszcze prowadzić operacji finansowych. Aby to zrobić, zaloguj się na to konto bezpośrednio.'' mam dwa konta , powiązane i nie da się z żadnego konta opłacić rachunku , konta rozłączyłam i tez nic to nie dała . o co chodzi ?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Jaka za mała kwota? 🙂 Allegro przyjmie każdą kwotę, o 2 zł czasem się mailem upominają.

Poniżej 10 zł to tylko standardowego wezwania i faktury na koniec miesiąca nie dostaniesz.

oznacz moderatorów
TwojZaufany
#7 Wielbiciel#

wejdź na incognito i dokonaj wpłaty , miałem ten sam problem i się udało go od razu rozwiązać 

oznacz moderatorów
agata19802
#9 Pomysłodawca#

zablokowana mozliwość płatności za usługi allegro . komunikat - nie jesteś zalogowany do odpowiedniego konta . co jest błędne ponieważ jestem zalogowana i  z podanym hasłem , i opłacić nie mogę .o co tu chodzi ?

oznacz moderatorów
Alligator_pl_
#9 Pomysłodawca#

Czy przepadkiem nie masz dwóch kont które są połączone?

 

oznacz moderatorów
agata19802
#9 Pomysłodawca#

tak , mam dwa konta na allegro . i nie da się opłacić  rachunku z żadnego z kont . 

oznacz moderatorów
god111
#8 Zapaleniec#

Witam jak zawsze chciałam opłacić rachunek za allegro ale pojawił się taki oto komunikat "Jesteś na koncie powiązanym, na którym nie możesz jeszcze prowadzić operacji finansowych. Aby to zrobić, zaloguj się na to konto bezpośrednio." Wpłacałam już od ponad 10-ciu lat a dziś zakładka  "zapłać" nie jest aktywna , tylko taki komunikat j.w  - proszę o jakąś podpowiedź

oznacz moderatorów