anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie otrzymałam zwrotu prowizji bo zwróciłam pieniądze na konto a nie przez allegro finanse

SuperMetka
#9 Pomysłodawca#

 i spełniło się to co pisałam wcześniej. Od 25 marca są nowe zasady przyznawania zwrotów prowizji. Zwróciłam wczoraj klientce pieniądze prosto na konto i nie otrzymałam zwrotu prowizji bo nie zwróciłam jej pieniędzy przez płatności allegro. Nie zrobiłam tego ponieważ już dwie moje klientki zostały odesłane przez allegro do banku w celu poszukiwania swoich pieniędzy (im zwróciłam pieniądze przez allegro finanse).

także ten.... kolejna fantastyczne posunięcie allegro. Odwołałam się, ale niestety nie ma już opcji dołączenia dowodu wykonania przelewu, ani nawet opisania sytuacji. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

Pisz przez formularz i dołącz potwierdzenie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SuperMetka
#9 Pomysłodawca#

jak mi odrzucą odwołanie to tak zrobię. Jednak jestem przekonana, że to nic nie da. Wyraźnie zapisali sobie w nowym regulaminie, że należy oddać pieniądze tym samym sposobem, który klient zapłacił. No zobaczymy

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@SuperMetka Zapytaj jak masz to zrobić skoro pieniądze już wypłaciłaś z Allegro Finanse. Konta doładować nie można i wypłacić części też się nie da.

Tak sobie mogą zwracać duże firmy, które codziennie mają wpływy.

Ula

Ula
oznacz moderatorów