anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odstąpienie od umowy albo zwrot różnicy w cenie

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

Witam wszystkich

 

Kupujący wczoraj poinformował mnie iż zakupił u mnie przedmiot , odebrał ale w międzyczasie znalazł na allegro ten sam przedmiot tańszy. Napisał sms : "  więc muszę odstąpić od umowy chyba że różnice z wrócą państwo na moje konto " 

Co wy na to ? 🙂

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Vryko
#18 Luminarz#

Nic - ma prawo odstąpić. Co poradzisz? Albo faktycznie znalazł taniej, albo cwaniakuje i chce wyrwać jakiś grosz. Też miałem podobny przypadek. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

fonex_pl
#10 Popularyzator#

Nie przejmuj się takimi wiadomościami i nie walcz o takiego klienta. Potem z takimi są wieczne problemy. Po prostu przyjmij odstąpienie od umowy i żyj dalej.

___________________________________________________________
FONEX - monitoring, alarmy, domofony i wideodomofony
oznacz moderatorów

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

Oczywiście, odstąpił od umowy w terminie nie ma problemu.

 

Gorzej jak klient w ten sposób zakupuje produkty i potem wymusza od sprzedających jakieś rabaty  warunkując odstąpienie od umowy lub komentarz.

oznacz moderatorów

fonex_pl
#10 Popularyzator#

Więc dodatkowo poinformuj Allegro o tym procederze. Wyślij screen wiadomości, wszelkie szczegóły dotyczące Kupującego. Może oznaczą takiego delikwenta upomnieniem.

___________________________________________________________
FONEX - monitoring, alarmy, domofony i wideodomofony
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@pc-connect_plŻycie toczy się dalej...Przyjmij odstąpienie i tyle. Z reguły polemika z takim klientem prowadzi do kłopotów ( to jest po prostu szantaż ). No chyba że jesteś na musiku i potrzebujesz tej sprzedaży...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów