anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta po zmianie nie kwalifikuje się już na produkt tymczasowy. Usuń go lub przypisz inny produkt.

DeMari_pl
#8 Zapaleniec#

Zmieniam cenę produktu co sobie widnieje od dłuższego czasu. Inne warianty tego nie ma problemu. Na jednej aukcji po zmianei ceny wychodzi komunikat jak w tytule


Oferta po zmianie nie kwalifikuje się już na produkt tymczasowy. Usuń go lub przypisz inny produkt.

Jaki produkt tymczasowy? Aukcja jest "do wyczerpania zapasów". Tak jak wszystkie inne

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DeMari_pl komunikat wskazuje na to, że oferta, którą zmieniłeś była podpięta pod produkt tymczasowy, tutaj więcej infromacji na ten temat. Jednak zmiana ceny nie powinna na to wpłynąć podaj proszę numer tej oferty.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DeMari_pl
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DeMari_pl dziękuję! Ta oferta jest połączona z produktem tymczasowym. Czy podczas jej edycji zmieniałeś tylko cenę? Czy również jakieś parametry? Czy mogę poprosić Cię jeszcze o zrzut ekranu z komunikatem błędu jaki się pojawia?. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DeMari_pl
#8 Zapaleniec#

Tylko cenę. Ta oferta i jeszcze inna z

wielowariantowisci. Nie do końca rozumiem co oznacza produkt tymczasowy. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DeMari_pl dlatego w poprzedniej wiadomości podlinkowałam artykuł na ten temat
Produkty tymczasowe tworzymy dla przedmiotów ze stanem inny niż Nowy. To oznacza, że nie wymagamy dla nich wszystkich parametrów identyfikujących produkt. Nie łączymy też produktów tymczasowych z innymi ofertami - jeden produkt tymczasowy jest przypisany tylko do jednej oferty.
Ten komunikat pojawia się też przy innej ofercie? Czy możesz podać jej numer oraz przesłać zrzut ekranu, na którym będzie widoczny ten komunikat?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DeMari_pl
#8 Zapaleniec#

Dziekuję za wyjasnienie, skasowałem  powiązanie z produktem stworzyłem nowy i zmieniłem cenę.

Problem występuje jeszcze w tylko 1 wariancie tej oferty. Wszystkie pozostałe warianty edytowały cenę bez problemu.

Dodaję zrzut z drugiej oferty numer widoczny w pasku adresuallegro.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DeMari_pl okej dziękuję! Dowiem się w takim razie dlaczego zmiana ceny przy tej drugiej ofercie powoduje ten komunikat i wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją dostanę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DeMari_pl wracam z odpowiedzią. Oferta kwalifikuje się na produkt tymczasowy gdy nie ma uzupełnionych odpowiednimi wartościami parametrów identyfikujących lub wymaganych na formularzu wystawiania. Twoja oferta od początku posiadała parametr typ obudowy z wypełnioną wartością "Inna", w momencie tworzenia oferty parametr "typ obudowy" był wymagany i opisujący na formularzu wystawiania, a po 16.09.2022 już nie był wymagany, więc wtedy oferta przestała się kwalifikować na produkt tymczasowy, dlatego pojawił się komunikat o tym, że nie spełnia już warunków produktu tymczasowego.
W tej sytuacji poproszę Cię o podpięcie jej pod pełnoprawny produkt (stworzysz go wystawiając ofertę i uzupełniając paramerty podstawowe, tak jak w poprzednim przypadku). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DeMari_pl
#8 Zapaleniec#

Tak zrobiłem ale co ciekawe, wszystkie warianty tej oferty były wystawione na zasadzie "Wystaw podobną". Czyli tylko te dwie coś ruszyło.

oznacz moderatorów