anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem niesłuszne w mojej ocenie negatywy, co mogę zrobić?

Sklep-RockBeat
#9 Pomysłodawca#

Niedawno bo pół roku temu założyłem konto na allegro, sprzedaż była całkiem niezła aż do czasu jak dostałem negatywa a później drugiego za nic, po prostu ktoś miał taki kaprys nawet nie napisał z jakiego powodu, po tym jakość sprzedaży i sprzedaż się praktycznie skończyła ze względu na brak opcji smart, próbowałem się dodzwonić do osób które wystawiły negatywa niestety bezskutecznie, no to sobie pohandlowałem... czy ktoś ma na takie sytuacje jakieś rozwiązanie ? Pozdrawiam wszystkich sprzedających którzy mają jeszcze cierpliwość do tego serwisu.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

design-furniture
#7 Wielbiciel#

Za szybko się poddajesz, jeszcze sporo atrakcji czeka. Poczekaj na jakieś zwroty gitar po miesiącu używania, fale nieodbieranych paczek pobraniowych, albo bezpodstawne zwroty z POK, gdzie klient zostaje zarówno z kasą, jak i produktem 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Sklep-RockBeat cóż Ci mogę napisać....... nie bierz tego za bardzo do siebie .... witamy na allegro 😁

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@Sklep-RockBeat - hej. Mogę tylko napisać że jest mi przykro, że takie masz doświadczenia. Różni są ludzie, może trafiłeś na złośliwych, a może mieli rację. Różnie bywa.

oznacz moderatorów