anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posiadam konto allegro które swoją działalność zakończyłem 4 miesiące temu.

odkryjdom_pl
#2 Obserwator#

Hej, posiadam konto allegro firmowe które mam już z ok. 15 lat. Działalność zamknąłem 4 miesiące temu. Chciałem przepisać na nową firmę swoje konto ale poprzez rozmowy na infolinii  z konsultantem dowiedziałem się tylko tego że  gdybym firmę miał zawieszoną to jeszcze mógłbym przepisać konto na inną firmę a teraz w przypadku usunięcia firmy nie mam takiej możliwości. Czy mogę w jakiś sposób z allegro nawiązać rozmowy np. jakieś pisma czy coś takiego? Bardzo mi zależy bo jednak ponad kilka lat biernie sprzedawałem na tym koncie. Liczę na pomoc. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@odkryjdom_pl Jeśli nie masz firmy, to nie przekażesz jej innemu podmiotowi na Allegro; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/dlaczego-warto-udostepnic-klientom-numer-p...

oznacz moderatorów

odkryjdom_pl
#2 Obserwator#

Teraz posiadam firmę.

Czyli tamto konto jest już nieważne i nie mam możliwośći w żaden sposób je uratować?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@odkryjdom_pl Jeśli teraz masz firmę to tamto konto możesz przekazać zgodnie w wyżej podanym linkiem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt ci pomoże bo nie ma takiej możliwości. Odpowiedź allegro była więc wszystko ci powiedzieli.

oznacz moderatorów