anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

próba oszustwa przez kupującą

mediagaz
#8 Zapaleniec#
Dzień dobry,
Mam pytanie, może ktoś miał taki problem i go rozwiązał, zajmuję się ogólnie sprzedażą sprzętu agd, i urządzeń gazowych, sprzedajemy również części, miałem już różnych klientów ale takiego chamstwa jak teraz to pierwszy raz, otóż sprzedałem klientce dysze do kuchenki cena 24 złote za komplet , dla laików to są takie śrubki które montuje się pod palnikami, oczywiście zrobiła zwrot , i części odesłała równo po zgłoszeniu zwrotu po 14 dniach, co się okazało wysłała nam wykręcone brudne stare dysze z kuchenki, a nowe sobie sobie zatrzymała , , rozmawiałem również z allegro które poleciło mi wezwanie klientki to odesłania prawidłowego towaru, proszę uprzejmie moderatora allegro o pomoc.
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LaczyNasPaczka
#7 Wielbiciel#

Tu się cyrki dzieją bez kitu.Mam podobne problemy. 

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

No to wyślij jej wezwanie do wydania prawidłowego produktu a jak nie będzie chciała to zwrot 1 grosz i tyle.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Jeśli nie odesłała zakupionego towaru to nawet 1 gr. się nie należy, bo nie ma towaru, którego wartość można pomniejszyć 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zwracałbym 1gr, bo to oznaczałoby że odesłał towar, wezwałbym do odesłania zakupionego towaru.

oznacz moderatorów

mediagaz
#8 Zapaleniec#

tak też zrobiłem wysłałem jej również zdjęcie z otrzymanym tzwn produktem , pytanie jak podejdzie do tego allegro jak zostanie założona dyskusja lub otrzymam komentarz negatywny

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mediagaz Jesli ustosunkowałeś się kulturalnie i rzeczowo ( tzn uzasadniłeś dlaczego to nie są Twoje dysze), allegro to przyjmie. Niestety ale negatywa możesz nie uniknąć, jak nie będzie tesktu to allegro nie usunie bo może klientowi nie podobał się kolor twoich skarpetek....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mediagaz a wez wrzuć zdjęcie tego co wysyłasz z tym co dostałeś żebyśmy się zapoznali jak towar wygląda i jak opakowanie wygląda a co kupujący odesłał

oznacz moderatorów

mediagaz
#8 Zapaleniec#

dysze.png

oznacz moderatorów

mediagaz
#8 Zapaleniec#

powyżej dysze które wysłałem do klientki poniżej dysze które mi odesłała (stare wykręcone różnią się nawet łebkami),

oznacz moderatorów

mediagaz
#8 Zapaleniec#

rozmiarów fizycznie na tych co mi odesłała to nie jestem w stanie odczytać bo po jakimś czasie mosiądz się utlenia są całe w sadzy po efekcie spalania gazu w kuchence

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mediagaz nie przyjmować zwrotu, wezwać do odesłania prawidłowego towaru a klient ma na to 14 dni od zgłoszenia zwrotu przez allegro. Jak minie termin to może się wypchać zwrot nie uznany z powodu nieodesłania towaru. Przypilnuj terminu.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mediagaz a odesłała chociaż do tego samego typu gazu, czy innego (inny rozmiar dysz)? Bo jeśli do innego, to jest podwójnie w czarnej dziurze.

oznacz moderatorów