anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z produktyzacją

PerelkaPerelka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Mam problem z produktyzacją allegro. Chcę sprzedać używane książki. Tworzę aukcję w ten sposób, że wystawiam jedną, a potem po wystawieniu klikam "Wystaw podobną", aby od nowa nie ustawiać wszystkich parametrów aukcji jak gwarancje, cennik wysyłki itp. Do wczoraj wszystko działało. Od wczoraj mam następujący problem.

Gdy próbuję zmienić produkt i wpisuję w oknie wyszukiwania ISBN, to jestem informowany, że nie można połączyć oferty z katalogiem. Do wczoraj dało się i wystarczyło wpisać tytuł książki lub zeskanować kod kreskowy, aby znaleźć ją na liście produktów.

1.png

Jednak gdy usunę produkt i ten sam kod kreskowy wpiszę w polu "ISBN" nie zmieniając pozostałych danych, dzieje się to:

 

3.png

 

Od wczoraj bardzo utrudnia mi to pracę, bo muszę kombinować, aby wystawić książkę, która przecież jest w bazie!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PerelkaPerelka Dziękuję bardzo za zgłoszenie - zweryfikujemy tę sytuację z Działem Technicznym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PerelkaPerelka Dziękuję za cierpliwość, możesz już wyszukać ten produkt w Katalogu 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PerelkaPerelka piszesz ,, problem z produktyzacją ,, NIE ! ,  sama produktyzacja to dopiero problem .

oznacz moderatorów