anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przez niedopatrznie zmieniłem cenę wielu ofert czy można to jakoś cofnąć

marekklima
#8 Zapaleniec#

miałem wiele produktów w cenach oscylujących okolicy 39zl, chciałem podnieść cenę do 40 żeby było w smarcie, co się okazało przez nie dopatrzenie zamiast zmienić cenę na 40 dodałem tą kwotę i teraz masa tych aukcji pomieszała się z resztą w pułapie gdzie żeby to odkręcić trzeba wertować sporód 1,5k ofert. Jest jakiś patent, żeby poprostu cofnąć tą operację, piszę tutaj ponieważ niewidze nigdzie jakiegoś bezpośredniego kontaktu z pomocą allegro gdzie mogliby mi pomóc "od ręki" 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marekklima przykro mi, ale nie mamy możliwości cofnięcia tej zmiany ceny 😞 Konieczne będzie powtórzenie tej zmiany, żeby oferty były w odpowiednich cenach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

marekklima
#8 Zapaleniec#

a jak mogę sprawdzić które to oferty, żeby nie przeglądać każdej po kolei?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marekklima nic nie zrobisz 😞 jedynie zostanie Ci posortowanie po cenie w przedziale 39 + 40 czyli ustaw przedział cenowy 78 - 80 zł i przeglądaj te oferty i edytuj 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marekklima
#8 Zapaleniec#

i widzicie... tyle się płaci tej prowizji i spełnia tych wymagań serwisu aby sprostać wymaganiom świetnenego partalu aukcyjnego tak bardzo udoskonalanego na przestrzeni lat, że jeden głupi bład potrafi przysporzyć tylu kłopotów..... to jest żal, zero normalnej obsługi żadnego numeru telefonu , tulko miliony doradców, pytań i sugestii... dno. mam nadzieje że kiedyś powstanie godny następca tej żałosnej hegemonii sprzedaży internetowej w Polsce, w co wątpie, ale przynajmniej mi ulżyło bo sobie żale wylałem

oznacz moderatorów

marekklima
#8 Zapaleniec#

tyle to wiem, ale dzięki za info, że nic innego nie pozostało.... w sumie jak to możliwe że nie ma info przynajmniej które oferty były edytowane tylko info ile ofert zostało zmienionych- przecież taka informacja jest o kant **piiip** potłuc...brak słów

oznacz moderatorów

marekklima
#8 Zapaleniec#

przykro mi to najczęściej używany zwrot który ma na celu rzekomo łączyć się w przeżyciach z drugą osobą, używany przez osobę typu moderator "jakiś guru" jest tylko pustym sloganem który ma zmyć odpowiedzialność z osoby odpowiedzialnej i mogącej coś w danej sprawie faktycznie zdziałać- więc poroszę zaapelować tam "u góry" i napisać coś "od serca" .... 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

40 zł to stara kwota na smarta, która od pół roku już nie obowiazuje. aktualnie zakup musi być minimum na 45zł, żeby łapał się na darmową dostawę. Jedynie osoby, które wykupiły smarta wcześniej, mają jeszcze obowiązującą stawkę 40zł.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów