anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja z tytułu rękojmi a niekompletny zwrot i towar w stanie dramatycznym

Ekspres-shop
#8 Zapaleniec#

Klient zgłosił reklamację z tytułu rękojmi. Powodem był problem z ładowaniem, towar przyszedł bez kabla ładującego więc aytomatycznie nie mam możliwości sprawdzenia towaru no i towar jest w strasznym stanie, brudny, smierdzacy z włosami.  Moge spokojnie odrzucic reklamacje z tytlu braku towaru w 100%? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Ekspres-shop sprawdź na innym kablu, jak będzie działać odrzuć, jak będzie problem napraw i odeślij 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kindzielka_9105
#3 Debiutant#

On to zgłosi i Oni mu wypłacą pieniądze z Twojego Allegro perfect. Proponuje wypłaty z Allegro na bieżąco. Sprzedający nie ma żadnych praw w przeciwieństwie do kupującego . Dramat 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kindzielka_9105 głupoty piszesz, jak zrobisz wszystko w terminie i zgodnie z prawem to nic Ci nie grozi, w najgorszym przypadku wypłacą bez obciążania Ciebie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kindzielka_9105
#3 Debiutant#

Niestety mam inne doświadczenia z Allegro i wszystko robiłam w terminie i zgodnie z prawem .  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kindzielka_9105 nie wierzę, wszystkie posty pisane o bezprawnym wypłaceniu z protect, moderatorki prostowały i się okazywało że jednak coś było niedopełnione 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kindzielka_9105  @Ekspres-shop Masz do rozpatrzenia reklamację i musisz się do niej odnieś, masz uzasadnienie do odrzucenia reklamacji to ją odrzuć, nie masz to uznajesz i tyle, Najgorzej jak się nie odniesiesz do reklamacji, wówczas zadziała Allegro i z pewnością na korzyść kupującego.

oznacz moderatorów