anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szukam rozwiązania do automatycznego fakturowania zamówień z Allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Cookie___Monster
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, 

Szukam rozwiązania do automatycznego fakturowania zamówień z Allegro. 

Mam około 1000 zamówień miesięcznie z których około 200 prosi o fakturę. Szukam czegoś co pozwoli mi jednym kliknięciem wygenerować faktury do zamówień w których klient zaznaczył taką opcję. Następnie chcę eksportować te faktury do pliku jpkv. Potrzebuję jeszcze eksportować listę zamówień niefakturowanych do pliku jpkv. Nie mam kasy fiskalnej. Chciałbym również wczytywać faktury zakupowe. W skrócie chcę zautomatyzować cały proces fakturowania. Aktualnie wszystko robię ręcznie na e-mikrofirma i zajmuje mi to bardzo dużo czasu. 

Wiem, że jest Baselinker, ale jest bardzo drogi i do niego i tak jest potrzebny zewnętrzny program do fakturowania.

Nie zależy mi na zarządzaniu zamówieniami z Allegro. Chodzi tylko o fakturowanie

Pozdrawiam Rafał.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Ale zostaje Ci tylko zewnętrzne narzędzie. czy Baselinker lub inny.

oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#

Baselinker ma automatyczne fakturowanie (być może również przyjmuje faktury zakupowe, ale tutaj nie mam wiedzy). Poza systemami księgowymi online nie znam oprogramowania, które spełnia wszystkie Twoje wymagania.

oznacz moderatorów
Cookie___Monster
#9 Pomysłodawca#

 Jakie systemy księgowe spełniły moje wymagania?

oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#

Nie wiem czy spełni, ale zobacz sobie: https://www.ifirma.pl/strona-klienta

Ściąga zamówienia z Allegro, można użyć filtra z "żądanie faktury", faktury można wysłać na maila Klienta lub do systemu Allegro, tworzenie plików jpk, wprowadzanie faktur zakupowych. Ustaw opcje i sprawdź.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@MikroLITY też to posiadam 🙂 iFirma + można połączyć ze sklepem oraz wprowadzić swojego maila do wysyłania faktur 🙂 Załóż se konto i przetestuj, koszty też niewielki do trzech faktur free więc przetestuj 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Cookie___Monster
#9 Pomysłodawca#

 Właśnie zacząłem testować i już na samym początku Widzę, że najprawdopodobniej to jest to. Dzięki. Wydaje się być proste i intuicyjne. Zobaczymy jak będzie jak wejdę trochę głębiej.

oznacz moderatorów
Cookie___Monster
#9 Pomysłodawca#

Trochę potestowałem i na moje potrzeby jest to rewelacyjne rozwiązanie. Mam tylko problem z jedną rzeczą. Otóż sprzedaje towar za część którego płacę podatek dochodowy 3%, a część towaru na 5,5%. Podczas wystawiania faktury i w późniejszym etapie mogę ręcznie zmieniać te wartości dla każdego sprzedanego produktu. Ale jak mogę zautomatyzować ten proces? Czy jest jakiś sposób, aby ustalić reguły dla których wartość podatku dochodowego będzie ustawiała się automatycznie dla każdego sprzedanego produktu? 

oznacz moderatorów