anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wcześniejsze zakończenie licytacji - po ustaleniu stawki z licytującym

martyna123_78
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie techniczne. Wystawiony przeze mnie przedmiot na licytację jest licytowany przez 1 użytkownika. Ten użytkownik zwrócił się do mnie w wiadomości prywatnej z ofertą, która jest w moim przekonaniu korzystna. Pytanie zatem: czy jeśli zakończę licytację wcześniej, to czy nadal będzie dla tego użytkownika możliwość zamknięcia transakcji - zamówienie i opłacenie zakupu? Jakie są ewentualnie inne możliwości bezpiecznego przeprowadzenia takiej transakcji?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@martyna123_78 allegro czy allegro lokalnie ? zakończenie aukcji = wygrał ten co ma najwyższą ofertę i tyle będzie miał do zapłacenia 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@martyna123_78 Nie ważne co ustalisz, jak zamkniesz licytację to kupujacy będzie miał tyle do zapłacenia ile jest w licytacji w momencie zamkniecia. NP licytacja jest teraz na poziomie 10, wygrywajacy proponuje Ci 100. Ty zamykasz licytacje i zamykasz z kwotą 10. Tyle ma do zapłacenia ten który w tym momencie był najwyzej licytujacym.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Jeśli to licytacja na allegro lokalnie to użytkownik może zalicytować cenę jaką proponuje i wtedy zakończysz aukcję.

oznacz moderatorów