anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiedzieliście, że nie istnieją godziny graniczne dla Allegro One Kurierów?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Od dwóch tygodni koresponduję z Pomocą Allegro mailowo w sprawie tzw. "Godziny granicznej" dla wielu niepodjętych tego samego dnia przesyłek, co ich nadanie przed godziną graniczną. 

Okazało się dzisiaj (taką otrzymałam odpowiedź), że (tu zacytuję ze zgłoszenia nr 45263927) "Kurierzy Allegro One nie odbierają przesyłek nadanych przed godziną graniczną tego samego dnia, ponieważ usunięto opcję dostawy tego samego dnia dla przesyłek kurierskich. Od 6 marca 2024 roku, Allegro One Kurier obsługuje jedynie dostawy na następny dzień. Godziny graniczne dotyczą teraz wyłącznie przesyłek z dostawą do automatów paczkowych tego samego dnia."

W kolejnej wiadomości: 

"Dla przesyłek Allegro One Kurier z dostawą "na jutro", kurier odbiera przesyłki nadane przed godziną graniczną następnego dnia (...)".

i dalej:

"Jeśli chodzi o podwyższenie wyniku Jakości Sprzedaży w części "Szybka wysyłka", przesyłki muszą być nadane przed godziną graniczną, aby zostały odebrane tego samego dnia. Jednak dla Allegro One Kurier z dostawą "na jutro", odbiór następuje następnego dnia."

 

Piszę tu, bo wierzyć mi się nie chce, że tak ważny wątek nie został ani razu podjęty na wszelkich webinarach z Jakości Obsługi... 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Zastanawiam się jednocześnie po co dzwoni do mnie co jakiś czas Allegro, by namówić mnie na ustawienie późniejszych godzin składania zamówień dla wysyłki tego samego dnia dla Allegro One (te mam ustawione na wcześniejsze, niż u innych przewoźników). Skoro jest tak, jak piszą w Pomocy Allegro, to po co mam ustawiać jakąkolwiek godzinę nadania tego samego dnia dla Allegro One?... 

oznacz moderatorów
AquaJungle
#9 Pomysłodawca#

Coo???😀

To ten napis "jutro" na etykiecie nie znaczy że klient będzie mial dostarczone przez kuriera jutro tylko że przyjdzie po paczkę dopiero jutro?😂

Dobrze, że nie zamawiałem kuriera, tylko wolałem zanieść do automatu one box. Mam nadzieję że kurier odbierający paczki a maszyny weźmie te do automatów jak i te pod drzwi. No chyba że te z napisem jutro, dopiero jutro wyjmie.

Aż zaraz sprawdzę statusu przesyłek z kilku dni.

 

P.s

Te całe allegro one i delivery to mocno w proszku jeszcze. Nie mam najmniejszego zamiaru zamawiac podjazdu kuriera u którego nie można wybrać przedziału czasowego przyjazdu ani nawet uzyskać telefonu do kuriera.

Ja to wogole nigdy nie widziałem kuriera allegro one, firmowego furgonu allegro one. Infolinia nie ma, sortownia nie wiadomo gdzie...

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

PA !! @AquaJungle 😳

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Właśnie cały szkopuł w tym, że ja też nadaję w zielonym paczkomacie. 
I też cały czas rozumiałam "dostawa jutro", że to oznacza, że jeśli dziś nadam paczkę przed godziną graniczną, to klient otrzyma ją następnego dnia. 

 

Od kilku dni czytam takie bzdury z pomocy Allegro, że w głowie się nie mieści. 

No chyba że to nie bzdury, tylko równoległa rzeczywistość, w której te same definicje stosuje się inaczej dla każdej z form wysyłki. 

W Pomocy Allegro uzyskałam potwierdzenie, że dla Allegro One Kuriera godziny graniczne nie obowiązują... 

 

Ręce mi opadają. Bo niby skąd mamy takie rzeczy wiedzieć, skoro nie było ich ani w komunikacie dla sprzedawców, ani nie mówi się o tym na webinarach z jakości sprzedaży?... 

oznacz moderatorów
Cyberius_VP
#7 Wielbiciel#

616306886 - infolinia Allegro One

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Po tygodniu użerania się z Pomocą Allegro otrzymałam odpowiedź, że w wielu zgłoszeniach jak opisywane zostałam błędnie poinformowana i że godziny graniczne dla Allegro One Kurierów mają tę samą definicję co dla pozostałych przewoźników. 
Ręce opadają... 

oznacz moderatorów