anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Czy jak kupię towar i zapłacę mogę zrezygnować i wycofać pieniądze?

Client:36208274
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:36208274 ????? to zależy od kogo kupujesz, co kupujesz, jak długo będziesz się decydować po otrzymaniu przedmiotu....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:36208274 owszem , ale nie w każdym przypadku i więcej powiem ,że przy niekorzystnym zbiegu okoliczniści będziesz musiał pokryć koszt zwrotu .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

To zależy bo jak kupisz od osoby prywatnej to tylko jeśli sprzedający się na to zgodzi.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@komis-bell lub kupisz u mnie za 5 dwunasta , przesyłka na bank pójdzie  ,a w regulaminie ,którego nie przeczytasz , a jest wiążący - pisze ,, w godz. 12-14 nadaję przesyłki  ,kontakt w tym czasie może być  utrudniony ,, . Nadam przesyłkę zanim odczytam Twoją wiadomość , telefonu nie odbiorę ... owszem oddzwonię ,ale to woda po kisielu , przesyłki nie odbierzesz , a ja zgodnie z zapisem w UK skasuję Cię za jej powrót .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@mdrogeria Cyk dyskusja i negatyw 😁
Nie będę się patyczkował z handlarzami!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@komis-bell BACH! MNK

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@mdrogeria Oooooooooo 😮 mam znajomego prawnika więc lepiej normalnie oddaj pieniążki i odblokuj.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@komis-bell po takich prawnikach jak ten to mój dziadek na konia wsiadał . Straszyć to my , ale nie nas ,

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@mdrogeria Napiszę do konsultanta i otworzy Ci dodatkową dyskusję to zobaczysz.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@komis-bell @mdrogeria A może tak pojedynek? > broń biała lub palna > ew. maczugi

Rozesłalibyście zaproszenia gdzie i kiedy😂

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Epicka bitwa o pieniążki i prawa konsumenta.  Rozstrzygniemy temat raz na zawsze. Będą o nas pisać w poradniku UOKIK. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 @komis-bell ...ta dzisiejsza młodzież , głaskają te telefony i głaskają , niby wiedzą co to pojedynek, ale nie mają pojęcia jaki jest jego podstawowy cel .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria To może wyjaśnisz tutaj wszystkim > jako potomek szlacheckiego rodu > jak to drzewiej bywało

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 nie było tematu 🔫

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:36208274 Ale po co tak kupować, ty nie wycofasz środków tylko po odstąpieniu od umowy zakupu sprzedajacy Ci zwróci ale tylko przy zakupie od firmy, od prywatnego nie da się tak zrezygnować bez powodu> możliwe ale tylko za zgodą sprzedającego. Więc dobrze jest przemyśleć zakup.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:36208274 a po co chcesz kupować jak już się szykujesz do rezygnacji ???

Zależy od kogo kupisz, osoba prywatna - nie możesz 😞 Firma - możesz odstąpić a zwrot kasy dostaniesz do 14 dni od odstąpienia 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów