anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wszystkie przedmioty sprzedającego - nie wyświetla wszystkich ofert

kan-max
#7 Wielbiciel#

Dlaczego po naciśnięciu "wszystkie przedmioty sprzedającego" nie wyświetlają się wszystkie oferty? Nie ma co najmniej 1/3 z wystawionych przedmiotów.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kan-max Cześć, mówisz o swoim sklepie? W tym momencie widzę na Twoim koncie 65 ofert. Czy to nie jest zgodne ze stanem faktycznym? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kan-max
#7 Wielbiciel#

Tak, mówię o swoich ofertach, kiedy mam otwartą jakąś ofertę i wciskam "wszystkie przedmioty sprzedającego" pokazuje mi tylko 22 oferty

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kan-max bo pewnie masz włączone Połącz te same oferty

oznacz moderatorów

kan-max
#7 Wielbiciel#

właśnie nie mam, sprawdziłam wszelkiego rodzaju filtry i nie mam tego włączonego. Co dziwne po wylogowaniu i wejściu w przedmioty sprzedającego wyświetlają się wszystkie

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kan-max Po przejściu przez przycisk "Wszystkie przedmioty tego sprzedającego" z poziomu Twojej oferty, również widzę 66 ofert: 

ko_alka_0-1677315576973.png

ko_alka_1-1677315589763.png

Czy nie przechodzisz przypadkiem tylko do konkretnej kategorii? Prześlij nam zrzuty ekranu kolejno wykonywanych kroków, może to pomoże odnaleźć przyczynę tej sytuacji. 🙂 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kan-max
#7 Wielbiciel#

okazuje się, że po wylogowaniu widzę wszystkie oferty, tylko teraz mam problem z zalogowaniem, ponieważ nie działa przycisk "zaloguj się"

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kan-max Czy korzystasz z antywirusa Avast lub AVG? Zaktualizuj proszę bazę danych programu lub dodaj adres URL do wykluczeń, podsyłam instrukcję: https://support.avast.com/pl-pl/article/antivirus-scan-exclusions

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kan-max
#7 Wielbiciel#

 Tak, z Avast-a. Czytałam już na forum, że jest z tym problem

oznacz moderatorów

kan-max
#7 Wielbiciel#

Jak sprawdzam przy wylogowanym użytkowniku to wyświetlają się wszystkie ofert. Problem pojawia się, jak się zaloguję na koncie allegro - innym niż sprzedającego. Otwieram jakąś ofertę a potem klikam "wszystkie przedmioty sprzedającego" i widzę tylko 21 ofert. Nie mam żadnych filtrów na wyszukiwaniu ani sortowaniu.

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kan-max Czy masz ustawioną dostawę do Polski? Nie udało mi się w żaden sposób powtórzyć problemu, dlatego muszę przekazać tę sprawę do Działu Technicznego. Prześlij mi proszę nagranie całego ekranu, na którym wykonasz wszystkie kroki prowadzące do widoku 21 ofert, a także nagranie, na którym (po wylogowaniu) wyświetla się ich 66. 

Przed nagraniem upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji przeglądarki, a także masz wyłączone wtyczki (np. blokery reklam). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów