anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłączanie dostaw szybszych niż moja deklaracja...

Rimella1
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie można wyłączyć dostaw szybszych niż moja deklaracja na stałe lub do konkretnej wybranej  przez siebie daty tylko jest to możliwe jedynie na 10 dni i trwa do północy? ...wystarczy, że ktoś złoży zamówienie minutę po północy i automat narzuca termin wysyłki w ten sam dzień... Czy nie da się z tym czegoś zrobić???

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kotzpsem
#8 Zapaleniec#

Wyłączenie na 10 dni praktycznie nic nie zmienia, tak jest przynajmniej w moim przypadku. Deklarację wysyłki mam ustawioną 1 dzień roboczy, jest 11:57 piątek, a kupujący widzi przewidywany czas dostawy sobota, pomimo wyłączenia dostaw szybszych niż moja deklaracja. Pozostaje chyba tylko zmiana deklarowanego czasu wysyłki na 2 dni, nie wiem czy jest jeszcze jakaś inna opcja.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kotzpsem bo to działa tylko jak masz 2-3 dni więc pierw trzeba zmienić na 2 dni a potem to uruchomić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

@kotzpsem ustawiłem wszystkie oferty na 2 dni. We wszystkich godzinę graniczną na lekko po południu. Dla Allegro 2 dni to następny dzień. Czyli wszystko kupione w czwartek, miałem czas na nadanie w piątek. Więc liczą jakby dobę w HOSTELU.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów