anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

BATHDECO
#8 Zapaleniec#

Witam,

Chciałabym prosić o pomoc czy jest szansa na przyspieszenie sprawy blokady.

Odpisałam natychmiast na e-maila do działu bezpieczeństwa wczoraj ale mam czekać do kolejnego dnia roboczego , czy jest szansa na przyspieszenie tematu czy tylko pozostaje oczekiwać na odpowiedź ? 😞

Wszystko zostało zrobione o co Allegro mnie poprosiło ale czytając niektóre wpisy na temat zawieszeń obawiam się czy da się szybko to wyjaśnić.

 

Zawiesiliśmy Twoje konto ze względów bezpieczeństwa. Musimy się upewnić, że korzysta z niego uprawniona osoba i ma ona możliwość dokończenia transakcji.

Co to dla Ciebie oznacza

Usunęliśmy wszystkie wystawione oferty i anulowaliśmy oferty kupna złożone w licytacjach. Nałożyliśmy również czasowe opóźnienie wypłaty środków z Allegro Finanse na czas weryfikacji konta (Regulamin Allegro załącznik 7a, art. 2.2.).

 

Co należy zrobić

Prosimy Cię o potwierdzenie Twojej tożsamości oraz możliwości pozytywnej finalizacji transakcji. W tym celu prześlij nam:

  • kolorowe zdjęcia (nie skany) obu stron Twojego dokumentu tożsamości,
  • zdjęcie towaru wystawionego na sprzedaż wraz z umieszczonym obok niego Twoim dokumentem tożsamości i/lub
  • zdjęcia dokumentów, które potwierdzą, że zawarte przez Ciebie transakcje zostaną zakończone pozytywnie. Dokumentami takimi mogą być umowy z dostawcami, faktury zakupu towaru, zrzuty ekranu potwierdzające posiadanie konta zakupowego w hurtowniach, w których zamawiasz oferowany towar.

Uzupełnij wszystkie numery śledzenia przesyłek w zakładce Zamówienia, jeśli nie zostały one dotąd wprowadzone (art. 10.5 Regulaminu Allegro).

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko dział bezpieczeństwa może Ci odblokować konto, a czy to dziś zrobią!🤔

oznacz moderatorów

BATHDECO
#8 Zapaleniec#

jestem nowym sprzedawcą Allegro od 2 tygodni czy ma to związek i czy jest to standardowa procedura?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BATHDECO Jest to procedura, która ma zapewnić bezpieczeństwo transakcji na Allegro. Dziękujemy za przesłane dokumenty - sprawy są rozpatrywane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Poproszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości, z pewnością otrzymasz odpowiedź. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BATHDECO
#8 Zapaleniec#

ok dziękuje za szybką odpwiedź , czekam 🙂

oznacz moderatorów

BATHDECO
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, Jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź ?

Pytam ponieważ blokada nastąpiła w piątek o 17:54 i od tej pory czekam na weryfikację.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BATHDECO muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość. W odpowiedzi w sprawie nr 25300556 Dział bezpieczeństwa, odpisał że dołoży wszelkich starań, aby dzisiaj (w ciągu najbliższego dnia roboczego) zgłoszenie zostało rozpatrzone. Poprosiłam w Twoim imieniu o informację w tej sprawie, mam nadzieję, że niedługo otrzymasz odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BATHDECO
#8 Zapaleniec#
dziękuje.
oznacz moderatorów

BATHDECO
#8 Zapaleniec#

dostałam prośbę o przesłanie jeszcze jednego dokumentu i niestety też wiadomość że potrwa to kolejny dzień , czy jest szansa sprawę przyspieszyć ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odpowiedź jest tylko jedna, tylko DB Ci odblokuje, tak to działa.🤔

oznacz moderatorów

BATHDECO
#8 Zapaleniec#

to akurat rozumiem natomiast jak to czasowo zazwyczaj wychodzi ?

oznacz moderatorów