anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone nasze konto firmowe, rachunki oplacone jaki jest powod blokady ?

INTER-KOP
#1 Nowicjusz#

Witam zablokowano nam możliwość sprzedaży i wystawiania ofert pomimo zapłaconych rachunków, jaką może być tego przyczyna?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Mapark
#9 Pomysłodawca#

Powodów zablokowania może być sporo, powinieneś dostać informację na maila dotyczącą powodów zablokowania wraz z instrukcją co zrobić, aby to konto odblokować. Allegro może zablokować konto za np. zbyt niską średnią ocen lub nierozwiązane dyskusje z kupującymi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@INTER-KOP Wszystko powinno być w mailu od Allegro, ale jeżeli masz dodatkowe pytania to zapytaj tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderator
Moderator

@INTER-KOP Widzę, że prowadzisz już z nami korespondencję w sprawie blokady. Nasi pracownicy na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, dlatego poczekaj proszę na naszą odpowiedź. 

   Ola
   Moderator

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

SHENGHUA
#7 Wielbiciel#

Hello, my account was prompted that there are illegal products on the shelves. Without my knowledge, the account was directly blocked and suspended. This product has not been successfully sold. I think I should give a warning first, but it is directly on the account. After blocking and freezing, contacting the team, but delaying in giving a solution, I hope I can get the most reasonable response. Thank you.

oznacz moderatorów