anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana wielkośći paczki nie wysłanej z A na B brak darmowej wysyłki

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

Witam inpost informuje nas ze przy zmianie zatwierdzonej paczki z A na B pobiera oplate 14 zł paczka nie jest juz darmowa czy ktoś spotkał sie z czyms takim ?

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

mdrogeria
#21 Demiurg#

Tak ,jest to w regulaminie inpost ,ale wiem o kwocie nie całe 4zł 

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

to nie chodzi o zmiane w paczkomacie przez kuriera  tylko u mnie na komputerze przezemnie

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

jest tak od 1 czerwca 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@SanexHurtowBHP 

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletem metek, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów (paragon, faktura VAT). Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki , nastąpi 

Co na to Allegro? Zapewne nic 🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@SanexHurtowBHP Po zaimportowaniu z allegro klienta i zmianie gabarytu na B nie ma już darmowej, ale powinno być  8,99.Sam parę dni temu walnąłem takiego zonka.Otworzyła mi się skrytka A i du.a ,nie wlezie. Wygenerowałem nową etykietę na B i wybuliłem 8,99.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

chodzi o to ze inpost traktuje to jako 2 wysłkę po za allegro płatną nawet jak została wysłana tylko 1 paczka 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@SanexHurtowBHP  No tak- sprawdzałem teraz i próbowałem wygenerować etykietę, z paczki już wysłanej do klienta- gabaryt A. Teraz dałem B i pokazało mi opłatę 8,99 a nie 14zł jak u ciebie.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

chodzi o to ze przy wygenerowaniu listu wyskakuje transport za 0 zł  a przy zmianie tego samego listu nie wyslanego na inny gabaret,wyskakuje juz paczka płatna chodz powinna byc darmowa traktuje to jako wyslane 2 raz paczki chodz jest wyslana 1 .Na infolini powiedzili mi ze jest już płatana ta paczka cena po za allegro jest tak od 1 czerwca 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@SanexHurtowBHP  Nie wiem jak ty to robisz,ale spróbuj tak. Inpost -

Allegro-import-wygenerowane-klient x -gabaryt B. i sprawdź ile kasy jest na dole do zapłaty.

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@SanexHurtowBHP  ja nie mam czegoś takiego. Od A do C, jak zmieniam rozmiar, wyskakuje mi normalna opłata, jak jest Smart to 0 zł, jak poza smartem to 8,99 zł.

No chyba, że coś doliczą do faktury za czerwiec, bo jeszcze nie dostałem.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

jeśli generuje list pisze darmowa wysyłka 0 zł na paczkomat np gabaryt A robię to jeszcze raz po przez po przez wygenerowane listy zmieniam na B wtedy wyskakuje przesyłka płatana bo jest wygenerowany list o nowym numerze  .

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

ta oplata jest podobno od 1 czerwca dzisiaj dzwoniłem na inpost

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

nigdy tak  nie było można było zmieniać ile się chciało teraz można tylko raz za darmo później jest płatna tak poinformowali mnie na inposcie można oczywiście reklamować

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@SanexHurtowBHP  No tak- oczywiście, ale jaka kwota ci wyskakuje?

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pulkownik66 

Miałam dziś to samo - nie wlazła. Na infolinii powiedzieli, że mogę bez problemu wygenerować drugą etykietę (i opłacić w normalnej allegrowej kwocie), a o zwrot pieniędzy za niewykorzystaną pisać przez formularz kontaktowy i w ciągu 14 dni dostanę pieniądze z powrotem.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Kasiulki2  Tak zgadza się,ale tu twierdzą że im wyskakuje 14zeta do płacenia.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pulkownik66 

Dziwne. Przed chwilą zrobiłam tak:

Logowanie - Allegro - Import Allegro Inpost - wpisanie nicka kupującego - zmiana "niewygenerowane" na "wygenerowane" - zmiana gabarytu z "A" na "B". Wyskoczyło mi 8,99 do zapłacenia.

Myślałam, że może dla smartów jest inaczej, ale nie - dzisiejszy smart i smart sprzed dwóch tygodni dawno dostarczony - 8,99.

Ja bym reklamowała - jeśli pierwotna nie nadana przesyłka była smart, to całą kwotę, jeśli była zwykła to wszystko powyżej 8,99.

Pytanie tylko, dlaczego system zwraca różne wartości w identycznych sytuacjach.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Mówisz nie zmierzyłaś paczki przed wygenerowaniem etykiety😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere 

Hehe... Cztery książki zawsze się mieszczą w gabarycie A.

Ale nie takie cegły, kruca fuks!

No co? Errare humanum est.

oznacz moderatorów