anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak funkcji multiskrytki

7tekbar4
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie, dlaczego moja paczka jest przerzucana do innego, położonego dalej automatu, skoro w docelowym jest moja przesyłka i spokojnie można dorzucić kolejną do tej samej skrytki? Podobnie, jeśli zamawiam 3 przesyłki na raz to są one wrzucane do trzech osobnych skrytek, pomimo tego, że z dużym zapasem zmieściłyby się do jednej? A potem automat "przepełniony" i są problemy z dostawą... Serio, ogarnięcie funkcji multiskrytki jest aż tak trudne? Konkurencja poradziła sobie z tym już kilka lat temu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

serwis-texas
#20 Guru#

@7tekbar4 

Masz, sporo racji. Jest haczyk. Nie wiem czy wiesz ale przesyłkami One Box zajmują się trzy firmy. Jest to DPD, UPS i One. Lepiej by było jakby oni swoich sił w łączeniu przesyłek nie próbowali.

oznacz moderatorów

7tekbar4
#8 Zapaleniec#

Ok, może będzie to bardziej skomplikowane, ale wciąż nie niemożliwe. System i tak jest zintegrowany w jakiś sposób w obrębie aplikacji i urządzenia, więc dlaczego kurierowi nie miałaby się otworzyć skrytka z moją wcześniejszą paczką. Kradzieży bym się nie obawiał, cały proces jest przecież monitorowany.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@7tekbar4 

Dlatego napisałem, masz sporo racji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

System i tak jest zintegrowany w jakiś sposób i tylko tyle, nadal jest bałagan.

oznacz moderatorów