anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak uzyskać prawidłową pracę Delivery

KatFot
#1 Nowicjusz#

Paragraf22. Moi klienci zamawiają dostawę do paczkomatów Allegro One. I to jest wszystko co mogą zrobić. Teraz automat u mnie wpisuje One Box Kurier (ale w miejscu gdzie mieszkam nie ma usługi One Box Kurier) więc nie mogę nadać przesyłki. A mam punkt One box - mógłbym tam zanieść. Zgłosiłem to przez tel. Moi klienci powtórnie złożyli zamówienie - skutek ten sam. I jeszcze -zakładając konto na allegro na 1000% wziąłem paczkomaty InPost - moi klienci twierdzą, że nie mam tej formy dostawy. Jak mogę sprawdzić co w ogóle mam? Nigdzie nie potrafię tego odszukać. Ogólnie to jest absolutne dno jak działa ta firma. Zero wsparcia przy debilnych błędach jakie tutaj są. Na razie trzeba będzie poprosić klientów aby wycofali zamówienia i zrealizować je w sklepie jaki na szczęście mam. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@KatFot Wyrzucasz kuriera Allegro One, a zostawiasz opcję doręczeń do punktów odbioru, co się zwie Allegro One Box, One Punkt.

Masz go udostępnionego:

Kurier, Allegro One
12,99 złz pakietem0,00 zł
Wyrzucasz tego kuriera, zastępujesz np DHL, Pocztex...
_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

KatFot
#1 Nowicjusz#

Bardzo dziękuję, ale w którym miejscu mogę to zrobić. nigdzie nie potrafię znaleźć edycji warunków dostawy... Przeszukałem i  kliknąłem dosłownie we wszystko...

oznacz moderatorów

KatFot
#1 Nowicjusz#

Znalazłem i wyedytowałem - dziękuję

oznacz moderatorów