anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z przesyłką DPD Pickup

andrutandrut
#7 Wielbiciel

Przesyłka numer AD0476XM4HVGMN1S7

Paczka gotowa do odbioru była w piątek 22 maja, pojechałem odebrać paczkę w sobotę wieczorem 23 maja, lecz paczkomatu z którego odbierałem inne paczki jeszcze w czwartek nie było. Zniknął on też z mapy możliwych punktów odbioru na allegro jak i w aplikacji DPD. Niestety nie dostałem informacji o nowym miejscu odbioru. Skontaktowałem się ze sprzedawcą, który miał zareklamować dostawę, lecz dziś rano dostałem powiadomienie z allegro iż moja przesyłka została odesłana do sprzedawcy.

 

W świetle tych problemów chciałbym zapytać co dzieje się z drugą przesyłką, która od wczoraj ma status "odebrana przez kuriera" AD02GMN4F0

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

matt_rose
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

Cześć @andrutandrut, poprosiłem o wyjaśnienie sytuacji z przesyłką AD0476XM4HVGMN1S7 oraz o aktualny status przesyłki AD02GMN4F0. Wrócę do tego wątku, gdy otrzymam odpowiedź w tej sprawie.

   Mateusz
   Moderator Allegro Gadane
oznacz moderatorów