anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamieszanie z paczkami na stronie Allegro

OleksiiRudenko
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Złożyłem i opłaciłem w szczególności dwa zamówienia (szczegóły poniżej).

Jedna z paczek dotarła, druga widnieje jako opóźniona. Faktem jest, że odebrana paczka zawiera załącznik z tej opóźnionej. Ponieważ sprzedawcy są różni, prawdopodobnie jest to błąd Allegro.

Co muszę zrobić, aby ta sytuacja nie wpłynęła na otrzymanie drugiej paczki?

 

Paczki, o których chodzi.

A. Bakalia

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/3cfca47c-dca9-3df7-ad7f-d2413238f542

Sprzedawca: kol_pol

Dostawa: https://allegro.pl/allegrodelivery/sledzenie-paczki?numer=A000Y5EAK6 (przyjęta przez kuriera, paczka jest opóźniona)

 

B. Mata do akupresury

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/260dc60e-f04a-3d43-b322-feb0d04b29db

Sprzedawca: AcusMed

Dostawa: https://allegro.pl/allegrodelivery/sledzenie-paczki?numer=A000Y7FID7 (dostarczono)

W rzeczywistości zawiera produkty z paczki A.

 

Mam również inne zamówienia w trakcie realizacji. Mam nadzieję, że inne paczki nie będą zamieszane w tę historię.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OleksiiRudenko dziękuję za zgłoszenie. Poprosiłam o weryfikację jak doszło do tej pomyłki, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

OleksiiRudenko
#8 Zapaleniec#

IMG_20240815_112427.jpg

 Zdjęcie paczki odebranej.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OleksiiRudenko jak rozumiem, jest to zawartość odebranej przesyłki, która miała mieć matę do akupresury? Czy zawartość odebranej paczki, zgadza się z Twoim zamówieniem?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

OleksiiRudenko
#8 Zapaleniec#

Zawartość zgadza się z moim innym zamówieniem, które wg statusu w appce dopiero jest w przygotowaniu. Ta paczka dotarła do mnie jako mata do akupresury. Czyli dwie paczki zostały zamieszane i już prawie 10 dni jak czekam na matę.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@OleksiiRudenko  Było pytanie czy inne paczki będą zamieszane w tą  historię....

Odpowiedź:  będą, poczytaj sobie w internecie o prawie Murphy'ego

Mogę wyrazić tylko ubolewanie że padło na ciebie, ale co się złego może stać to się na pewno stanie.  Bo  skorzystałeś z Allegro One.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OleksiiRudenko dziękuję za informację! Przepraszam, że to tyle trwa! Czekamy na odpowiedź od punktu logistycznego, aby wyjaśnić, gdzie jest przesyłka nr A000Y5EAK6. 
Dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OleksiiRudenko czy mogę Cię poprosić, abyś podszedł do Automatu paczkowego, do którego ma zostać wysłana paczka z matą, zadzwonił na infolinię Allegro One (tel. 616 306 997) podał numer telefonu oraz numer przesyłki? Najprawdopodobniej Kurier umieścił tę przesyłkę w automacie, tylko zaznaczył niepoprawny status.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

OleksiiRudenko
#8 Zapaleniec#

@la_nikadziękuję bardzo za pomoc.

Sprzedawca (AcusMed) rozwiązał sprawę w najlepszy możliwy sposób. Właśnie wysłał przedmiot ponownie do mnie i już go otrzymałem. 5* dla AcusMed za obsesję na punkcie klienta.

Tak więc na dzień dzisiejszy mam w rękach zarówno paczkę A jak i B. Tyle tylko, że AcusMed poniósł straty, a kol-pol nadal "wisi" mi paczkę (w rzeczywistości nie są mi nic winni).

Nie jestem pewien, czy jestem w stanie rozwiązać którąkolwiek z tych kwestii. Nie planuję jechać do tego paczkomatu. Nie jest on tak naprawdę blisko mnie. Chciałem tylko wesprzeć zieloną inicjatywę Allegro, korzystając z niego. Zainwestowałem w to za dużo swojego czasu, żeby to kontynuować. Mam nadzieję, że kurierzy Allegro będą w stanie odnaleźć zagubioną paczkę, ponieważ muszą mieć dostęp do wszystkich komórek w paczkomacie.

Jeszcze raz dziękuję. Oprócz tego incydentu, obsługa Allegro jest bardzo dobra, znacznie lepsza niż na innych marketplejsach.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OleksiiRudenko dziękuję i przepraszam za te problemy. Oczywiście zgłoszę, że pierwsza, zagubiona przesyłka z matą powinna w tej sytuacji wrócić do sprzedającego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów