Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Chciałbym zapytać o zwrot kosztów transportu ponieważ kurier nie dostarczył przesyłki pod podany adres tylko mój tata musiał odebrać paczkę sam ponieważ kurierowi się spieszyło
Kurier powinien dostarczyć przesyłkę pod podany adres. Jeśli umówili się Państwo z kurierem, że sami odbierzecie od niego "po drodze" przesyłkę to nie ingerujemy w to.
Natomiast nie ma możliwości zwrotu za dostawę w takiej sytuacji.
Odpowiadam oczywiście bardzo ogólnie na podstawie ogólnych informacji jakie mi podałeś.
@gdvorek napisał(a):Kurier powinien dostarczyć przesyłkę pod podany adres. Jeśli umówili się Państwo z kurierem, że sami odbierzecie od niego "po drodze" przesyłkę to nie ingerujemy w to.
Natomiast nie ma możliwości zwrotu za dostawę w takiej sytuacji.
Odpowiadam oczywiście bardzo ogólnie na podstawie ogólnych informacji jakie mi podałeś.
@gdvorek napisał(a):@@
Kurier miał dostarczyć przesyłkę pod podany adres a tego nie zrobił
Rozumiem. Natomiast w takiej sytuacji powinieneeś powiadomić nas lub przewoźnika (jeśli nie jesteśmy nim my) a nie odbierać przesyłkę "na własną rękę", bo już jak ją odebrałeś to możemy jedynie przekazać uwagę do kuriera - o zwrocie kosztów dostawy niestety nie ma tu mowy.