anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

A000QT5TX5 pilne

natalia_janus
#7 Wielbiciel#

Przesyłka o numerze A000QT5TX5 musi być u mnie jutro o 8:00, to prezent na zakończenie roku szkolnego. 

Od 6 rano jej status się nie zmienił.

Co mam zrobić? Czy przesyłki dostarczane są w nocy?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Najłatwiej zmienić datę zakończenia roku szkolnego_ łatwiej będzie.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@LEW433 

Dzięki, popłakałem się 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podrzucić chusteczki😁

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@LEW433  Nie, dzięki, już jest stabilnie 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😌

oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

Przykra sprawa, ale wystarczyło wybrać sprawdzonego przewoźnika, a nie jakąś parodię usług kurierskich. 

Teraz to polecam wsiąść w auto i udać się na zakupy samodzielnie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@natalia_janus łony to taka usługa , kiedyś miałem problem , klient zamówił prezent z dużym wyprzedzeniem , dzwonił z prośbą o szybką wysyłkę , zrobiłem wszystko co możliwe z mojej strony , nie pomogły interwencje , przesyłka oczywiście nie dotarła na czas , dotarła po 5 dniach od skutecznego jej nadania , inne zamówienie leżało a automacie nadawczym 4 dni , też klientowi zależało  ,zwrócił zamówienie bo po tylu dniach produkt nie był już potrzebny , to tylko 2 przykłady z wielu ...... szkoda słów i obijania palców o klawisze . Kolejnym problemem jest cenzura , pewnie mój wpis zostanie usunięty bo odbiorcy nie mogą się dowiedzieć o kulawej jakości usługi , prezentowanego czasu dostarczenia też nie wydłużą choć do tego się kwalifikuje .

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@natalia_janus Paczka została przekazana do doręczenia. 

oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@Allegro_One Może do wieczora dojedzie 🤣

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Puzonix wszystko zgodnie z regulaminem, 19 nadana dziś doręczenie - 3 dni robocze, zmieścili się  😄 szkoda że allegro podaje że dostawa będzie na drugi dzień ( przewidywana tylko mało kto to rozumie i czyta ) 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@kostas11 Wiadomo, regulamin rzecz święta. Allegro nauczyło jednak kupujących, że nic nie trzeba czytać czy sprawdzać. Klient ma kliknąć i kupić,a  jako coś pójdzie nie tak to wiadomo kto jest winny - sprzedawca 😉 Taki los drobnych handlarzy. Większy zawsze zjada mniejszego.

oznacz moderatorów