anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Agnieszka

prusinka-8
#7 Wielbiciel#

W dniu dzisiejszym chciałam odebrać wyczekiwaną paczkę z One Box. Po otwarcou skrytki, ta okazała się pusta. Poziom mojego zdenerwowania wymieszanego ze zdziwieniem sięgnął zenitu. Jak można dostać wiadomość o czekającej przesyłce z kodem odbioru i po otwarciu skrytki doznać takiego szoku!? Kto za to odpowiada, bardzo proszę o pomoc. Od razu zgłosiłam brak paczkinw skrytce, ale co dalej...nie mam ani zamówienia, ani pieniążków. Pierwszy raz spotkała mnie taka sytuacja. Co jeszcze mogę zrobić?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

A to zakup od prywatnego sprzedającego czy firmy?

oznacz moderatorów

prusinka-8
#7 Wielbiciel#

To zakup od firmy. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To otwórz dyskusję sprzedający jest odpowiedzialny za przesyłkę do chwili odbioru, Ty zgłosiłaś brak przesyłki a więc teraz sprzedający musi albo wysłać Ci towar albo zwrócić środki: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

prusinka-8
#7 Wielbiciel#

No tak...tylko ja otworzyłam skrytkę, bo skąd mogłam wiedzieć, że jest w niej pusto 😔 przy zakupie mam info przesyłka odebrana...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko ze ty zaraz zgłosiłaś brak przesyłki!! to chcesz odzyskać czy nie?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@prusinka-8 reklamuj paczke u tego ktosia od zielonego dziadostwa @Allegro_One niech ruszą zadek i teraz odnajdą zgubę. I na przyszlość jak nie chcesz przeżywać takich niespodzianek to proponuję paczkomaty inpostu

oznacz moderatorów

prusinka-8
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za radę, nie miałam pojęcia, że OneBox to takie dziadostwo, nigdy więcej takiej formy dostawy.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@prusinka-8 o stopniu dziadostwa dowiesz sie jak wpiszesz w wyszukiwarkę na tym forum zaginięcię paczki / problem z dostawą / one etc będzie parę tysięcy postów 9 na 10 problemów zgloszonych w postach to będzie one. W sumie jedyną zaletą tego przewoźnika jest to że można sobie z poziomu moderacji forum przedłużyć odbiór paczki innych nie widzę. Usługa nieterminowa, gubią lub uszkadzają paczki hurtowo, nie odbieraja paczek od sprzedawców w terminie, czesto potrafią zachomikować paczkę na magazynie na tydzień lub dwa, a najlepsze jak kupujący dostaje powiadomienie cyt pakomat przepełniony wyznacz alternatywny punkt odbioru i wybiera inny w pobliżu i za chwilę dostaje infor paczka odesłana do nadawcy... no a teraz akcja pusta skrytka tego jeszcze nie grali 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@prusinka-8 Pamiętaj że ty nie jesteś stroną tylko sprzedający i Allegro, po co Ci problemy? Sprzedający będą Ci radzili żebyś sama się z tym borykała ale jak chcesz.

oznacz moderatorów

prusinka-8
#7 Wielbiciel#

Napisałam wiadomość do sprzedawcy, niech zajmie się sprawą, w końcu to sprzedawca oferuje taką formę dostawy. No załamka serio, w inpost zawsze wszystko bez zarzutu, ale żeby otworzyć pustą skrytkę...tego bym się w życiu nie spodziewała. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

A czemu nie zgłosiłaś od razu spod paczkomatu??

oznacz moderatorów

prusinka-8
#7 Wielbiciel#

Zgłosiłam od razu. W aplikacji zgłosiłam problem.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

No to czekasz na rozpatrzenie reklamacji 

oznacz moderatorów

prusinka-8
#7 Wielbiciel#

Zadzwoniłam na pomoc techniczną One Box, konsultantka powiedziała, że kurierowi otworzyły się 2 skrytki i być może paczka jest w tej drugiej. Poleciałam pod paczkomat, Pani otworzyła mi zdalnie skrytkę i jest paczuszka! Dziękuję za pomoc i za nr tel do One Box.

oznacz moderatorów