anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Box jest opóźnione

jowitaforster
#7 Wielbiciel#

Specjalnie wybrałam Allegro Box i zakup do godz 12, żeby ostrzymać ją tego samego dnia. Dziś mam informację, że przesyłka jest opóźniona. Kontaktowałam się z dostawcą - kurier Allegro Box w ogóle jej nie odebrał. Proszę o interwencję, może uda się paczkę dostarczyć dziś?

Celowo wybralam taką przesyłkę, a nie klasyczny paczkomat. Tymczasem, gdybym wybrała paczkomat, dziś mialabym na pewno odbiór!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@Allegro_One Dajcie komunikat że ta dostawa jeszcze przez wiele miesięcy będzie w fazie testów i w razie jej wybrania kupujacy może spodziewać się sporych problemów i czyni to na własne ryzyko.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@jowitaforster Podaj numer przesyłki, o którą chodzi.

oznacz moderatorów

jowitaforster
#7 Wielbiciel#

Nr przesylki to ALE000053BA7502

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@jowitaforster Ustaliliśmy, że paczka nie została nadana. Pracownik Allegro założył dyskusję w tej sprawie. Tutaj możesz sprawdzić czy sprzedający wysłał już wyjaśnienie.

oznacz moderatorów

jowitaforster
#7 Wielbiciel#

Powtórzę to, co napisałam już w 1. wiadomości na temat paczki: Kontaktowałam się z dostawcą - kurier Allegro Box w ogóle jej nie odebrał. Zakładam, że dziś również to się nie stało. Szkoda czasu mojego i Dostawcy na otwieranie dyskusji - paczka czeka przygotowana od wczoraj.

oznacz moderatorów