anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box A000UK69J8

MAMY ROZWIĄZANIE!
piothan
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry Przesyłka    A000UK69J8   , miała dotrzeć w dniu 17.07.2024 wg oferty sprzedającego oraz informacji po zakupowej  . Jednak do tej pory nie dotarła . W systemie:  Allegro widnieje cały czas wpis : 16 lip 2024, 17:30,  ......Kurier przekazał przesyłkę do magazynu...... i nic więcej.

Jutro rano 18.07.2024 o godz 08.00 wyjeżdżam i nie mam możliwości odebrać przesyłki. Oczywiście pod warunkiem ,że w ogóle ona jutro dotrze do Allegro ONE BOX ? .                                                  Niestety możliwość odbioru będę miał dopiero w dniu 22.07.2024 ok godz 12:00.                                     Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie . Czy istnieje taka możliwość przetrzymanie przesyłki w magazynie lub w paczkomacie do 22.07 godz 12.00  oraz czy będzie to wiazało się z jakimiś kosztami dla mnie? O braku przesyłki oraz problemie z odbiorem, poinformowałem również sprzedawcę i poprosiłem go również o pomoc ,Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam
 
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
kostas11
#21 Demiurg#

@piothan tam w ofercie jest przewidywana dostawa, może się okazać że dotrze do autoamtu jak wrócisz 😄  tak jak umieszczą w automacie napisz w tym wątku to moderatorki przedłużą pobyt 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
piothan
#8 Zapaleniec#

Dziękuję

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

To nie sprzedawca umieścił informacje o terminie dostawy tylko algorytm alegro

 

oznacz moderatorów
piothan
#8 Zapaleniec#

Nie wiem kto umieścił ?....adnotacja o dostawie , że bedzie dziś,  była wyłuszczona ekstra na zielono , sprzedajacy sprawnie nadał przesyłkę i byłoby Ok....ale dalej już nie

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

No to algorytm Allegro. W sobie znany sposób w przypadku One nigdy się nie zgadzajacy

nie wybiera się one. Wszystko inne…

oznacz moderatorów
piothan
#8 Zapaleniec#

Jak mam napisać do moderatorki, bo już nie wiem. Jaka to zakładka albo poprosze o link, dziękuję.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@piothan a wykrzyknij kliknięty ? po drugie według regulaminu mają 3 dni robocze na dostawę, a po trzecie mają takie problemy  z logistyka że prędzej wrócisz niż ją doręczą 😄

1sjsj.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
piothan
#8 Zapaleniec#

powiem szczerze ,że to pierwszy raz tak mam , zawsze było OK  , a teraz przed wyjazdem się rypło

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@piothan teraz Ci nie przedłuża paczki, masz guzik oznacz moderatorki ale to dopiero jak umieszczą ją w automacie 🙂

To zależy jaki kurier Ci to wiezie u nich latają UPS DPD oraz najbardziej problematyczny One Kurier należący do allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
piothan
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za wyjaśnienie😊 i poradę 😊

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piothan Czas na odbiór paczki to 2 dni robocze (zatem w weekendy czas na odbiór nie jest liczony, zdążysz ją odebrać). ALE w razie potrzeby śmiało napisz w tym wątku, będziemy działać 🙂 

oznacz moderatorów
piothan
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry , właśnie otrzymałem smsa ,ze paczka A000UK69J8  w końcu dotarła do ONE BOX  godz .13.47. Tak jak pisałem mogę ja odebrać 22.07.2024 od godz 12:00. Czy można zatrzymać paczkę do tego czasu w ONE BOX , czyli do dnia 22.07.2024 godz 12:00 , bez dodatkowych kosztów ? Bardzo proszę o pomoc bo inaczej skomplikuje mi to bardzo sprawę. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piothan Nie bardzo rozumiem, w czym problem, bo termin odbioru paczki to 2024-07-22, godz. 13:40

Jeśli potrzebujesz wydłużyć ten termin, to daj znać. 

oznacz moderatorów
piothan
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za szybka odpowiedź i pomoc.

Nie wiedziałem ,że przesyłka będzie czekała aż do 22.07.2024 , gdyż nie dostałem tej informacji w smsie a jedynie ,że jest w paczkomacie. Nie ma mnie w domu i mam przez to utrudniony dostęp do Internetu. Dlatego wolę zawsze zapytać profesjonalistów , szczególnie jak istnieje taka możliwość i jest takie forum, gdyż różnie bywa w życiu. Tak jak to ,że przez ponad 40 godzin nie było żadnej informacji o przesyłce. Tym bardziej ,że w sobotę akurat mija 48 godzin od dostarczenia do paczkomatu  ONE BOX paczki. Kurierzy również w soboty dostarczaja przesyłki i mogą zabrać nieodebrana paczkę . Choć podobno tego nie robia w weekend . W tej sytuacji , skoro przesyłka ma tak długi termin odbioru , nie ma już żadnego problemu i dam radę ja odebrać. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

oznacz moderatorów