anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box, One Kurier

discus_hobby
#8 Zapaleniec#

Podaje mi system ze mój kod (62-020) nie jest obsługiwany a to nie jest prawda ponieważ UPS podjeżdża do mnie po przesyłki ONE. co mam zrobic anulować zamówienie? nie da się zmienić na innego przewożnika

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@discus_hobby bo One Kurier obsługuje inna firma należąca do allegro i działają tylko w 😉

Obecnie z usługi można skorzystać w wybranych miastach Polski:

  • Warszawa i okolice – między innymi Pruszków, Piaseczno, Ząbki, Łomianki
  • Poznań
  • Kraków
  • Lublin
  • Łódź
  • Wrocław
  • Częstochowa
  • Toruń
  • Bydgoszcz
  • Katowice i wybrane miasta aglomeracji śląskiej – między innymi: Bytom, Chorzów, Czeladź, Będzin, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Sosnowiec, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Radzionków, Dąbrowa Górnicza.

Edytuj dostawy i zostaw tylko Allegro One Box Punk !!!!

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

discus_hobby
#8 Zapaleniec#

to ja wiem i mam tego swiadomość jak to wygląda ale po jedną paczkę normalnie przyjedzie po inną nie a muszę udostępnić tę metodę inaczej wypadam ze smarta. To jest dziwne i kompletnie nie rozumiem, pytanie było inne co mam zrobić z takim zamówieniem

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@discus_hobby bo Box Punkty obsługuje UPS a One Kurier X-press Couriers kupione przez allegro 🙂

Po te drugie nikt nie podjedzie jak jesteś poza rejonem, a do smarta wystarczy dodać jedną z Allegro One (Punkt, Box) lub Allegro One (Punkt, Box, Kurier)

pytanie było inne co mam zrobić z takim zamówieniem, nadać innym kurierem, poprosić o anulowanie i wybór innej metody 🙂

Zmień w cenniku dostawy z Allegro One (Punkt, Box, Kurier) na Allegro One (Punkt, Box) to nie stracisz smarta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

discus_hobby
#8 Zapaleniec#

oddam ze dla mnie kto obsługuje to nie jest wazne wazne jest ze to ta sama metoda. wymuszanie jest wprowadzenie opcji a na koniec tracę czas na rozwiazanie problemu który samo Allegro tworzy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@discus_hobby to nie jest to samo, w cenniku dostawy masz rozdzielone z dopiskiem gdzie działa 🙂

one1.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów