anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box

JRBAZ2004A
#7 Wielbiciel#

Przeglądam wypowiedzi na temat usługi One Box sprzed nawet roku …. 
Nic się nie zmienia . 
Jeden Wielki Bajzel 😕 

Zarabianie kasy widać jest priorytetem niezmiennym , ale niestety Allegro staje się kolejnym przykładem Głębokiej Niekompetencji . Sam w końcu padłem ofarą One Box-a . 
Paczka nadana 24-go sierpnia , wydostała się z Boxa 28-go . Dziś mamy 29 to już 5-ty dzień a paczki jak nie widać , tak i nie słychać :////.

Dodam że dopiero po zgłoszeniu ze paczka przebywa w Box-ie (już 3-ci dzień!!) coś się ruszyło , i kurier raczył ją „szanownie podjąć” 4-go dnia  .

Teraz kwestia reszty drogi do mnie . 
150km to i na pieszo już cieszyłbym się zakupem .:// Bo taka jest odległość pomiędzy mną a nadawcą. 

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

br.
#21 Demiurg#

@JRBAZ2004A   "Nic się nie zmienia."

Nieprawda, właśnie że się zmienia, webinarium zostało ogłoszone: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/allegro-one-dla-sprzedawc%C3%B3w/do%C5%82%C4%85cz-do-webinaru-i-po... 

Oczywiście webinarium niczego nie poprawi ale nauczysz się jak kłamać, jak oszukiwać klientów i Allegro przy okazji !!!

Są pieniądze na takie szkolenia, trzeba je wykorzystać.

oznacz moderatorów

JRBAZ2004A
#7 Wielbiciel#

Szczerze ??? 
Wolę kiedy paczka „nie ogląda się za siebie” aniżeli „rozgląda się wokół wypatrując kuriera w Box-ie”.

Webinarium i inne mydlenia oczu , czy tłumaczenie oczywistych niedociągnięć mnie nie interesują. 

Ja Płacę , sprzedający bierze co oszacuje , Allegro bierze swoje za pośrednictwo w transakcji . 
Odrywanie się od rzeczywistości , i pogrążanie się w czymś co nie jest funkcjonalne , nie ma zbytniego sensu . 
do niedawna wszystko funkcjonowało zadowalająco . 
Właśnie w tym momencie , pisząc otrzymuję powiadomienia , że przedmioty zakupione 3 dni temu dziś pojawią się tam gdzie nie oglądają się za siebie ( jedno z nich pokonało całą szerokość Polski , kiedy coś zakupionego 9 dni temu nie jest nawet widoczne na horyzoncie 😕

oznacz moderatorów