anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One - magazyn Kraków Zabierzów BURDEL do kwadratu.

zbynex1
#7 Wielbiciel#

Na wstępie chciałbym ostrzec wszystkich którzy chcą wybrać dostawę One Kurier Allegro !!! z rejonu Krakowa gdzie obsługuje przesyłki magazyn w Zabierzowie w Cholerzynie 554

To co się dzieje z tymi przesyłkami to jeden wielki cyrk. Nic nikt nie wie co się tam dzieje. Allegro kontaktuje się z Allegro i nikt nie odbiera telefonu, magazyn ani żaden z kilku kurierów którzy ponoć pobierali przesyłki do doręczenia a potem zwracali bez próby dostarczenia do odbiorcy.

Moja przesyłka została odebrana przez kuriera 24 maja 2024 z opcją dostawy na następny dzień. czyli maksymalnie do 3 dni roboczych.

I cyrk zaczyna się od 25 maja.

25 maja - Wydana do doręczenia

27 maja - Zgłoszenie problemu do allegro bez żadnych informacji poza cierpliwością

28 maja - Przejęta na magazyn bez próby doręczenia

29 maja - Godzina 9 po czacie allegro one kurier w związku z brakiem informacji co się dzieje z przesyłką odstąpiłem  od umowy i zlecono przez konsultanta allegro zwrot przesyłki do nadawcy

29 maja - Godzina 10 wydana do doręczenia

1 czerwca - Przyjęta na magazyn bez próby doręczenia

3 czerwca - Wydana do doręczenia i tutaj zaskoczenie bo kurier obcokrajowiec zadzwonił że ma dla mnie przesyłkę i nie wie gdzie ma jechać ją doręczyć, więc poprosiłem aby nie doręczał tylko zwrócił do nadawcy co spowodowało pojawienie się statusu POWTÓRNE AWIZO.

Ponownie przez tydzień kilkukrotnie kontaktowałem się z allegro w sprawie zgłoszenia z 27 maja i otrzymywałem tylko odpowiedź że nie mają kontaktu z magazynem ani kurierem i żeby być cierpliwym.

10 czerwca - Zmienił się status przesyłki że zwrócono do nadawcy po czym po czasie otrzymałem informację na zgłoszenie że allegro nie wie co się dzieje z przesyłką i aby sprzedawca zwrócił pieniądze i rozpoczął proces reklamacji. Jak widać konsultant nawet nie sprawdził odpisując statusu przesyłki.

11 czerwca - Przesyłka wróciła do sprzedawcy    

Cały cyrk z przesyłką trwał 18dni bez praktycznie jakiejkolwiek informacji ze strony One Kurier Allegro czy Allegro.

Odradzam wszystkim którzy chcą mieć na czas przesyłkę tą formę dostawy.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Robią postępy, był burdel a teraz jest do kwadratu.

oznacz moderatorów

kyiu
#7 Wielbiciel#

Witam u mnie to samo paczka A000Q85JF2 - 15.06 wydana do doręczenia, 17.06 wróciła na magazyn i do tej pory tam siedzi, zero informacji, Zabierzów nie odpowiada...Odbierał ktoś osobiście z tego Cholerzyna 554? 

oznacz moderatorów

huraganbzq
#7 Wielbiciel#

Podobno nie można odebrać osobiście...moje tam leżą od 10.06 i poza codziennym wysłuchiwaniem przeprosin na infolini nic sie nie dzieje

oznacz moderatorów

kyiu
#7 Wielbiciel#

Co za łajzy...

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@zbynex1 jeszcze jakiś czas temu odpowiadali, że za dostawę odpowiada sprzedawca - więc jest jakiś postęp. 🤣

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@zbynex1 dziwne , ponad miesiac i jeszcze nie ocenzurowali Twojego wątku .🤔

oznacz moderatorów