anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alternatywny punkt odbioru

Client:59239090
#7 Wielbiciel#

Witam, zamawiałem przesyłkę do allegro one box, otrzymałem informacje, że przesyłka oczekuje na wyznaczenie alternatywnego paczkomatu i chciałbym wiedzieć jak mam go wyznaczyć?

Numer przesyłki : A0007R6ZK1

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:59239090
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59239090 wyznaczenie punktu alternatywnego było możliwe do wczoraj, do godz. 22. Ten czas minął, więc w tej sytuacji, żeby paczka nie czekała w magazynie przekierowaliśmy ją do najbliższego automatu przy wcześniej wybranym (z AL012WY1 na AL014WY1). Paczka do piątku czeka na Ciebie w urządzeniu: 

Allegro One Box, zielony automat
AL014WX1
Rydygiera 13B
01-793 Warszawa
Przy przedszkolu

Otrzymałeś także od nas powiadomienie mailowe w tej sprawie.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:59239090
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  Dziękuję za odppowiedź. Nie otrzymałem wiadomosci o możliwości wyznaczenia punktu alternatywnego, po zalogowaniu do aplikacji widać dopiero, że paczka oczekuje na wyznaczenie punktu od wczoraj od godziny 22.28. Nie otrzymałem również potwierdzenia do którego paczkomatu paczka został przekierowana ani kodu odbioru (ani mailowo ani w aplikacji/na stornie allegro.pl). Proszę o przesłanie kodu odbioru mailowo/smsem. Będę wdzięczny za natychmiastową interwencję.

Client59239090_0-1701280253779.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59239090 działałam w Twojej sprawie i dostałam potwierdzenie, że otrzymałeś od nas  informację w formie powiadomienia push z aplikacji Allegro. 

Twoja paczka jest przekierowana do automatu: 

Allegro One Box 
AL014WX1
Rydygiera 13B
01-793 Warszawa
Przy przedszkolu

Kod odbioru otrzymasz w aplikacji Allegro i na adres mailowy przypisany do konta gdy paczka zostanie doręczona do automatu. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów